Авторські статті

Представники Майдану очолять декілька міністерств

У новий уряд увійдуть представники громадськості, що забезпечить відкритість роботи Кабміну. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан.

«Я тільки що повернувся з ради Майдану. Ми обговорювали принципи формування нового уряду. У першу чергу було прийняте рішення, що до уряду увійдуть представники громадськості. Вони очолять декілька міністерств, – заявив депутат. – По-друге, «УДАР» запропонував, щоб при кожному міністерстві була сформована громадська рада, а її голова став заступником міністра. Це забезпечить відкриту і прозору діяльність міністерства і забезпечить правові засади їх роботи», – зазначив Пацкан.

За його словами, третє, про що йшла мова – формування Майданом принципів, якими б він керувався при формуванні уряду, а також обрання трьох делегатів від представників громадськості, щоб вести переговори з політиками.

Валерій Пацкан зауважив, що урядовець має бути гарним менеджером. «Можливо ти не будеш фахівцем в тій чи іншій галузі, але ти повинен бути чесним, порядним і зуміти організувати навколо себе команду професіоналів», -підкреслив Пацкан.

«Завтра о п’ятій годині ми проведемо ще одне засідання, а о сьомій ми вийдемо на сцену Майдану презентувати новий уряд», – розповів «ударівець».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України