Представники Майдану очолять декілька міністерств

У новий уряд увійдуть представники громадськості, що забезпечить відкритість роботи Кабміну. Про це в ефірі 5 каналу заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан.

«Я тільки що повернувся з ради Майдану. Ми обговорювали принципи формування нового уряду. У першу чергу було прийняте рішення, що до уряду увійдуть представники громадськості. Вони очолять декілька міністерств, – заявив депутат. – По-друге, «УДАР» запропонував, щоб при кожному міністерстві була сформована громадська рада, а її голова став заступником міністра. Це забезпечить відкриту і прозору діяльність міністерства і забезпечить правові засади їх роботи», – зазначив Пацкан.

За його словами, третє, про що йшла мова – формування Майданом принципів, якими б він керувався при формуванні уряду, а також обрання трьох делегатів від представників громадськості, щоб вести переговори з політиками.

Валерій Пацкан зауважив, що урядовець має бути гарним менеджером. «Можливо ти не будеш фахівцем в тій чи іншій галузі, але ти повинен бути чесним, порядним і зуміти організувати навколо себе команду професіоналів», -підкреслив Пацкан.

«Завтра о п’ятій годині ми проведемо ще одне засідання, а о сьомій ми вийдемо на сцену Майдану презентувати новий уряд», – розповів «ударівець».

Comments

0 comments

One comment

  1. Одно з них може бути, мiн по питанню sexменшин.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh