Духовне

Представники Української асоціації міжнародної спільноти скаутів і скауток «Католицьке скаутство Європи» провели прощу до Гошева

На Ясній горі у Гошеві відбулася проща Української асоціації міжнародної спільноти скаутів і скауток «Католицьке скаутство Європи».

Представники Української асоціації міжнародної спільноти скаутів і скауток «Католицьке скаутство Європи» провели прощу до Гошева

Цього року двадцять п’ятеро мандрівниць і провідниць вперше почали мандрівку у п’ятницю і мандрували трьома різними групами, протоптували три різні і нові шляхи до Гошева. Під час подорожі скаутам доводилося переходили річку (декому навіть чотири рази), нести тягарі інших та вкотре переживати справжню сестринську любов. Як кажуть дівчата, це була добра нагода «дбати одне про одного: чи то ранковою кавою, чи то теплим светром ввечері, чи то простою усмішкою». «Деякі думають, що служіння обтяжує, насправді, воно обдаровує», – запевняють учасниці паломництва. Усі разом вони вперше зустрічали сонце у Гошеві, мали чування та урочисту ходу з факелами.

На запрошення скауток у прощі взяв участь спікер Святослав Стефанишин, який провів воркшоп із ведення соцмереж і поведінки в них.  На зустрічі учасниці також обговорювали нові ідеї, ділилися враженнями і планували майбутні події.

Довідка:

«Міжнародна спільнота скаутів і скауток Європи – Федерація скаутів Європи» (UIGSE-FSE) є міжнародною асоціацією вірних понтифікального права з 26 серпня 2003 р. Вона має статус учасника в Раді Європи, і була визнана 12 березня 1980 р. У 2017 р. понад шістдесят дві тисячі її членів беруть участь у місії євангелізації шляхом освіти молодих людей за скаутською методикою, як встановив її засновник Лорд Бейден-Павелл, і схвалив Папа Пій ХІ.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://osbm-hoshiv.in.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України