Представники Нацполіції та СБУ обговорили питання взаємодії щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури держави

Під час міжвідомчої робочої наради представники двох відомств обговорили єдиний підхід до впровадження системи захисту об’єктів критичної інфраструктури. Участь у нараді взяли представники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України на чолі із начальником підрозділу Євгенієм Макаровим та представники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України на чолі із заступником начальника Ростиславом Ращиком.

Темою зустрічі стало узгодження та координація спільних заходів, спрямованих на  недопущення протиправних діянь, що порушують стійкість і безпечну роботу об’єктів критичної інфраструктури, та надання життєво важливих послуг населенню.
Представники Нацполіції та СБУ обговорили питання взаємодії щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури держави
Учасники наради обговорили проблематику попередження, виявлення та припинення злочинів в основних економічно-галузевих напрямках критичної інфраструктури. Зокрема йдеться про транспортну, паливно-енергетичну, медичну, житлово-комунальну та земельну сфери.

Також представники двох відомств обговорили питання забезпечення безпеки функціонування об’єктів підвищеної небезпеки, яке стоїть поряд із проблематикою у галузі функціонування об’єктів життєзабезпечення та  вимагає вжиття системних і комплексних заходів.
Представники Нацполіції та СБУ обговорили питання взаємодії щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури держави
Відтак під час наради було наголошено на необхідності організації чіткої взаємодії між відповідними підрозділами НПУ та СБУ у цьому напрямку, вжиття подальших спільних заходів для своєчасного виявлення, запобігання і нейтралізацію загроз безпеці об’єктів критичної інфраструктури, а також мінімізації та ліквідації наслідків у разі їх реалізації.

Також варто зазначити, що наразі вирішується питання про включення представників Національної поліції України до складу Міжвідомчої експертної групи з питань захисту критичної інфраструктури при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Управління комунікації Національної поліції України
(за матеріалами Департаменту захисту інтересів суспільства і держави)

 

поліція

новини

безпека

Поліція України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh