Право

Представники комітету з правоохоронної діяльності ВРУ ознайомилися з роботою Департаменту кримінального аналізу Нацполіції

За ініціативи Голови Комітету з правоохоронної діяльності Верховної Ради України Дениса Монастирського в Національній поліції України відбулася робоча зустріч, під час якої було представлено основні напрямки та результати роботу Департамент кримінального аналізу. У заході взяв участь заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Представники комітету з правоохоронної діяльності ВРУ ознайомилися з роботою Департаменту кримінального аналізу Нацполіції Підрозділ розпочав роботу наприкінці минулого року. Тож сьогодні поліцейські представили народним депутатам функціональні можливості та напрацювання.

За словами начальника Департаменту кримінального аналізу Романа Білоуса, функції підрозділу спрямовані на підвищення ефективності протидії злочинності.

«Ми здійснюємо оперативний аналіз скоєних резонансних злочинів, оперативно збираємо інформацію у конкретному випадку та аналізуємо її для того, аби скоординувати роботу слідчо-оперативної групи в розкритті злочину. Таким чином ми допомагаємо оперативникам і слідчим отримати безальтернативні докази того, що конкретні особи причетні до скоєння злочину», – наголосив Роман Білоус. 

Представники комітету з правоохоронної діяльності ВРУ ознайомилися з роботою Департаменту кримінального аналізу Нацполіції Також кримінальний аналіз дає можливість виявити найбільш криміногенні регіони, а відтак у цих місцях акумулюються наряди підрозділів поліції. 

Роботу підрозділу народним депутатам Верховної Ради України продемонстрували на прикладах розкриття резонансних злочинів. 

Представники комітету з правоохоронної діяльності ВРУ ознайомилися з роботою Департаменту кримінального аналізу Нацполіції Управління комунікації 
Національної поліції України

безпека

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.