Українці в Чехії

Празький суд виніс вирок грабіжникові, який застрелив продавця на АЗС

У п’ятницю, 25 жовтня, празький обласний суд розглянув гучна справа про пограбування автомобільної заправки в околицях Праги. В ході нальоту один з двох зловмисників застреливши 58-річну продавця.

Злочин стався в ніч на 3 січня і потрапило в об’єктив камери спостереження. Здобиччю злочинців стали 10 тис. крон готівкою та кілька блоків цигарок на суму близько 3 тис. крон. Грабіжників затримали через одинадцять днів.

Як встановило слідство, вбивцею виявився 33-річний Давид Шиндлер. Він стріляв в беззахисну продавщицю з пістолета через двері підсобки, де вона намагалася сховатися. Раніше Шиндлер був судимий, і на момент пограбування відбував умовний термін за крадіжку.

Чоловікові загрожувало довічне ув’язнення, однак суд засудив його до 19 років позбавлення волі. Обидві сторони процесу можуть подати апеляцію проти цього рішення. Сам Шиндлер провину не визнав. Він стверджує, що не брав участі в пограбуванні і на відеозаписі зображень хтось інший. Родичі загиблої зажадали від вбивці 2,1 млн крон компенсації.

Другий затриманий по справі – 27-річний Іван Голлітзер – отримав 4 роки в язниці за грабіж. Поліцейські не знайшли доказів його причетності до вбивства. Крім того, він співпрацював зі слідством і дав свідчення проти свого спільника, заявивши, що це був саме Шиндлер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України