Авторські статтіДіаспора

Празький аеропорт назвав саму тиху авіакомпанію 2018 року

Празький аеропорт імені Вацлава Гавела назвавши саму малошумну авіакомпанію 2018 року. Незвичайний титул дістався британському перевізнику British Airways (BA).

Компанія набрала більше всіх балів за трьома показниками – рівень шуму від літаків, дотримання передбачених маршрутів при посадці та наборі висоти, ефективність вибору лайнерів з урахуванням фактичного пасажиропотоку.

«Ми постійно працюємо над зниженням виробничого шуму у всьому нашому флоті. Ми продовжуємо оновлення літаків новими сучасними моделями, що на коротких і довгих маршрутах, що призведе до подальшого прогресу в цьому напрямку. Наприклад, мі наша флотилія нещодавно поповнилася 35 новини лайнерами типів Airbus A320 і A321neo, які не тільки більш тихі, але й екологічніші», – розповів менеджер BA Енді Кершоу.

Рівень шуму і траєкторію польотів літаків в околицях празького аеропорту безперервно вимірюють 13 станцій. Зібрані ними дані є основою для дослідження і премії, яку повітряна гавань присуджує спільно з міською частиною Прага 6 з 2006 року.

У минулому році переможцем стала авіакомпанія easyJet, а в 2013 році – російський «Аерофлот».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України