Новини

Правильний монтаж пластикових вікон своїми руками

замір вікна
замір вікна

Самостійно провести монтаж пластикових вікон своїми руками, як теоретично, так і практично, зуміє будь-який мало-мальськи знайомий з вимірювальними та монтажними інструментами людина. Особливого досвіду, наявності спеціалізованих засобів або інструментів для виконання цієї роботи не потрібно, зважаючи на те, що само по собі завдання по установці вікон досить легке і не доставить особливих труднощів.

Потрібно лише зняти встановлене раніше вікно і поставити нове. Для якісного виробництва демонтажу старого знадобиться не багато часу, 1-2 години, стільки ж або трохи більше піде на установку нового, пластикового. Виходить, що для цих робіт буде потрібно всього лише від 3 до 4 годин вільного часу, а це означає, що за один вихідний день можна самостійно, особливо не напружуючись, замінити в квартирі 2-3 вікна.

Але все ж таки варто звернутися до спеціалістів. Наприклад, компанія Ваш балкон від А до Я запропонує своїм клієнтам встановлення лоджій, балконних конструкцій професіоналами. В розділі сайту http://vashbalkon.com Ремонт трехкомнатной квартиры ви можете прочитати детальну інформацію про те, які послуги пропонує компанія, крім втсановлення вікон. Працівники можуть здійснити комплексний ремонт квартири, встановити нові вікна, змінити дизайн кімнат. На сайті ви можете замовити зворотній звязок.

Заміна вікон не вимагає спеціальних навичок

Щоб зробити монтаж пластикових вікон, їх замовляють, грунтуючись на розмірі отвору, враховуючи, що після монтажу необхідно мати вільний простір для заповнення спеціальною піною для монтажу. Причому висота самого вікна повинна бути менше висоти отвору приблизно на 5-6 см, а відповідно, ширина — на 3-4 см менша ширини прорізу. Це необхідно для заповнення вільного простору. Після монтування за допомогою монтажної піни по 1,6-2 см, знизу, зверху і з країв встановлюється підвіконня.

Щоб правильно підібрати по розміру підвіконня, необхідно до його ширині і довжині додати кілька сантиметрів, приблизно 6-7 см: це дозволить досить щільно встановити підвіконня в стіну. Як правило, ширина і довжина підвіконь уніфікована, тому буде нескладно визначити найбільш підходящий для установки розмір.

Для уточнення ширини встановлюваного вікна спочатку заміряємо в самому вузькому місці проріз між чвертями, при цьому додавши до отриманого результату 2-4 см, тобто у 1,6-2 см з кожного вікна боковини. Вертикальний розмір вікна є проміжком між самою нижньою частиною отвору і верхній чвертю, без всяких добавок або зменшення. Розмір підвіконня розраховується точно таким же способом, як і при установці в безчетвертной отвір.

Замір віконного отвору

При влаштуванні пластикових вікон своїми руками в приміщенні, де ще стоять старі вікна, вимірювання роблять тим ж способом, проте доводиться брати повні розміри демонтованої рами вікна для віконного отвору.

Для більш точного визначення замовляється вікна потрібно, крім розмірів, ще і визначитися, який з 3 видів склопакетів необхідний: однокамерний, двокамерний або ж трикамерний, а також який профіль: трьох-, чотирьох – або п’ятикамерний. Крім цього, бажано визначити, який із способів відкривання вікна важливіший.

Існуючі способи установки вікон з металопластику відрізняються тільки наступним, з распаковыванием або без нього.

При монтуванні вікна з распаковыванием спочатку його розбирають: акуратно витягуються штапики, витягуються з рами і до початку робіт з установки віконної рами, забираються на вільне місце склопакети, потім дюбелями закріплюють раму до стіни, ставлячи на своє місце раніше вийняті склопакети і штапики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України