заміна фільтра для порохотяга

Правильний догляд за порохотягом – обираємо запчастини для порохотягу Zelmer

Про порохотяг з аквафільтром я вперше почув в далекому 1994 році. Сусіди розповідали, що до них приходив пристойно одягнений чоловік і протягом чотирьох годин демонстрував дивовижний побутовий прилад з назвою Rainbow. Ним виявився диво-порохотяг, фільтруючий повітря через воду, завдяки чому вловлюється 100% пилу – результат, недоступний традиційним порохотягам з тканинним фільтром. Ось тільки, незважаючи на всі продемонстровані комівояжером чудеса, ціна апарату повалила сусідів в шок – 2000 доларів.

Незважаючи на всю революційність побутового приладу, сусіди від покупки втрималися. І, швидше за все, правильно зробили – платити такі величезні гроші за побутовий порохотяг, навіть такий авангардний, щонайменше, нерозумно.

Після півтора десятиліть моделі порохотягів з аквафільтром перестали бути дорогої екзотикою. Ціни на базові моделі варіюються в межах 3-6 тисяч рублів. Порохотяги з аквафільтром, як і моделі зі звичайним тканинним елементом, що фільтрує, мають як своїми незаперечними перевагами, так й недоліками. І перші, і другі мають відданих шанувальників, які приведуть сотні аргументів на користь свого вибору. Однак поява моделей зі змінними фільтруючими модулями знижує актуальність таких дискусій. Тепер, маючи один-єдиний порохотяг, можна вибирати, який саме тип фільтра використовувати для прибирання – звичайний або водний. Великий вибір фільтрів вам запропонує інтернет-магазин Patok.

Аналогічно іншим приладам побутової техніки, порохотяги також з кожним роком стають все більш сучасними. Збільшується їх потужність і, одночасно, зменшуються габарити. Непохитними, проте, залишаються основні правила, завдяки яким Ваш порохотяг довгий час буде в прекрасній формі.

Фільтри

На сьогоднішній день переважна більшість доступних на ринку порохотягів обладнано двома видами фільтрів. Вхідний фільтр, основним завданням якого є захист мотора від пошкодження рекомендується проводити заміну фільтра, по крайній мірі, раз на рік. Великий вибір замінників та фільтір для пилососів ви можете придбати на сайті інтернет магазину https://patok.com.ua/catalog/zapchasti_dlya_pylesosov/filter/brands_ref-is-zelmer/ для порохотягу Zelmer і не тільки. Доставити товар вам зможуть у всі куточки України.

Вихідний фільтр – хранитель чистого повітря в наших будинках, це останній рубіж захисту від усіх забруднень. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений, фільтр в змозі затримати від 85% до навіть 99,97% часток пилу, пилку, спор, грибків і навіть тютюнового диму! Найвищим є показник найбільш сучасного з застосовуваних в порохотягів HEPA-фільтра H13 (застосовується в порохотягах Solaris і Syrius 1600.0 HQ). Для того, щоб утримувати відповідну ступінь фільтрації, рекомендується проводити заміну фільтра, по крайній мірі, раз на рік.

Примітки

В процесі збирання уникайте прибирання гіпсового пилу, борошна, какао або ж цукрової пудри. Потрапляючи всередину, вони щільно закупорюють пори фільтрів і мішка для збору пилу. Інформація щодо того як правильно робити заміну мішка для збору пилу в порохотягах Zelmer Ви знайдете в доданих до приладів інструкціях по експлуатації.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh