Техно

Правильний догляд за порохотягом – обираємо запчастини для порохотягу Zelmer

Про порохотяг з аквафільтром я вперше почув в далекому 1994 році. Сусіди розповідали, що до них приходив пристойно одягнений чоловік і протягом чотирьох годин демонстрував дивовижний побутовий прилад з назвою Rainbow. Ним виявився диво-порохотяг, фільтруючий повітря через воду, завдяки чому вловлюється 100% пилу – результат, недоступний традиційним порохотягам з тканинним фільтром. Ось тільки, незважаючи на всі продемонстровані комівояжером чудеса, ціна апарату повалила сусідів в шок – 2000 доларів.

Незважаючи на всю революційність побутового приладу, сусіди від покупки втрималися. І, швидше за все, правильно зробили – платити такі величезні гроші за побутовий порохотяг, навіть такий авангардний, щонайменше, нерозумно.

Після півтора десятиліть моделі порохотягів з аквафільтром перестали бути дорогої екзотикою. Ціни на базові моделі варіюються в межах 3-6 тисяч рублів. Порохотяги з аквафільтром, як і моделі зі звичайним тканинним елементом, що фільтрує, мають як своїми незаперечними перевагами, так й недоліками. І перші, і другі мають відданих шанувальників, які приведуть сотні аргументів на користь свого вибору. Однак поява моделей зі змінними фільтруючими модулями знижує актуальність таких дискусій. Тепер, маючи один-єдиний порохотяг, можна вибирати, який саме тип фільтра використовувати для прибирання – звичайний або водний. Великий вибір фільтрів вам запропонує інтернет-магазин Patok.

Аналогічно іншим приладам побутової техніки, порохотяги також з кожним роком стають все більш сучасними. Збільшується їх потужність і, одночасно, зменшуються габарити. Непохитними, проте, залишаються основні правила, завдяки яким Ваш порохотяг довгий час буде в прекрасній формі.

Фільтри

На сьогоднішній день переважна більшість доступних на ринку порохотягів обладнано двома видами фільтрів. Вхідний фільтр, основним завданням якого є захист мотора від пошкодження рекомендується проводити заміну фільтра, по крайній мірі, раз на рік. Великий вибір замінників та фільтір для пилососів ви можете придбати на сайті інтернет магазину https://patok.com.ua/catalog/zapchasti_dlya_pylesosov/filter/brands_ref-is-zelmer/ для порохотягу Zelmer і не тільки. Доставити товар вам зможуть у всі куточки України.

Вихідний фільтр – хранитель чистого повітря в наших будинках, це останній рубіж захисту від усіх забруднень. Залежно від матеріалу, з якого виготовлений, фільтр в змозі затримати від 85% до навіть 99,97% часток пилу, пилку, спор, грибків і навіть тютюнового диму! Найвищим є показник найбільш сучасного з застосовуваних в порохотягів HEPA-фільтра H13 (застосовується в порохотягах Solaris і Syrius 1600.0 HQ). Для того, щоб утримувати відповідну ступінь фільтрації, рекомендується проводити заміну фільтра, по крайній мірі, раз на рік.

Примітки

В процесі збирання уникайте прибирання гіпсового пилу, борошна, какао або ж цукрової пудри. Потрапляючи всередину, вони щільно закупорюють пори фільтрів і мішка для збору пилу. Інформація щодо того як правильно робити заміну мішка для збору пилу в порохотягах Zelmer Ви знайдете в доданих до приладів інструкціях по експлуатації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України