“Правий сектор” оголосив війну на знищення Партії регіонів і КПУ

Провід організації вимагає припинення діяльності обох політичних сил.

Партія регіонів і Компартія України є злочинними угрупованнями, діяльність яких має бути припинена. Про це йдеться у розпорядженні центрального штабу організації “Правий сектор”.

“Протягом не одного року в Україні діють дві антинародних, антиукраїнських сили, на сумлінні яких лежать численні нещастя українського народу. Мова йде про Партію регіонів та КПУ. Перша є кістяком нинішнього кримінально-олігархічного режиму і, злившись із державним апаратом, фактично забезпечує панування в країні виразно авторитарної диктатури. Друга є правонаступницею окупантів-більшовиків і нині являє собою важливий елемент злочинної олігархічної системи”, – пояснює лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош на власній сторінці в соцмережі Facebook.

Провід організації наказав “усім своїм локальним загонам докласти максимум зусиль для припинення діяльності антинародних злочинних угрупувань”.

“Діяти при цьому потрібно усіма доступними методами”, – підкреслив Ярош.

“Також звертаємося до прихильників “Правого сектору” діяти аналогічно і в залежності від наявних сил і можливостей припиняти діяльність зазначених угрупувань”, – заявив він.

Comments

0 comments

15 коментарів

 1. неужели вы до сих пор не поняли, что компартия и рыги – это российские шпионы?

 2. Руслан

  Я согласен с правым сектором. И чем смогу тем и буду ему помогать в рамках действующего законодательства

 3. берендiй

  Зняти маски слабо,чи то як завжди пiд маскою смердючe галицайшьке рило.

  • MyPersonalMe

   То ти вийди з Інтернету, підійди до когось з них і вислови своє невдоволення. Гадаю тобі з радістю покажуть обличчя, а на додащу, ще й лящем пригостять заморським.

 4. Українець

  якщо мати двох дітей сама не розуміє що мова ідеться не про людей конкретно а про ідеологію партій то як вона пояснить це своїм дітям Для всіх інших— де в Європі ви бачили фашизм хоча комуністи під забороною а в нас знущання над голим козаком – це натуральне гестапо І хочеться після всіх смертей ще рота відкривати в захист пр

 5. Богданова Гана

  Я є членом Партії Регіонів з 1998року, мати двох дітей, працюю лікарем педіаром 25 років. Це мене, пан Ярош, Ви збираєтесь знищити?

  • Перехожий

   Не вас, а вашу партію.

   • Анонім

    А если тебя прибьют, ты не думаешь отом что могут и тебя наказать затакте резкие движение? Если ты думаешь что “побелил” кого-то то что всю Украину на колени ставить будешь Ярош? Сматри чтоб на тебя охоту не открыли и на твою бригаду!!!

  • Перехожий

   А на жалість будете тиснути матерям тих хлопців, яких ви і ваші соратники вбили на майдані.

 6. И это демократия? Считаю, это должен решать народ, а не отдельные личности. Когда одна партия запрещает другие – это диктатура.

  • Это мы уже проходили. ЭТО – ФАШИЗМ!

   • Українець

    Ти ще нічого не проходила. І фашизм це твоя кпу і пр. І як показало життя з такими тварями можна боротись тільки їхніми методами – знищувати. А ви можете приєднатись до них

   • Українець

    Ти ще нічого не проходила. І фашизм це твоя кпу і пр. І як показало життя з такими тварями можна боротись тільки їхніми методами – знищувати.

  • Перехожий

   Так що – і гітлерівську партію дозволимо?
   Не можна ж забороняти нічого?
   Чи тільки те можна, що саме московитам не до вподоби, а заборона іншого – фашизм?
   Логіка цілком кремлівська.

  • Для того, чтоб народ что-то решал, его представителей должны допустить к этому. Пока вижу там только тех представителей народа, кому сжечь государственный флаг- раз полюнуть, тех, кто вместо того, чтоб скорбить об убитых (да, да среди них ведь есть и те, кто стоял на защите власти, не так ли?)празднуют 23 февраля. Нонсенс. Все недовольны одним и тем же, только кто-то жизни отдал, чтоб как-то ускорить переговоры, которые безрезультатно велись месяцами, а кто-то ждет, что все само собой утрясется. Занимая такую позицию может стоит хотя бы не мешать, отвлекая внимание на глувые митинги, вместо того, чтоб пристально следить за тем кто там и как портфели [гав-гав]

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh