Авторські статті

“Правий сектор” оголосив війну на знищення Партії регіонів і КПУ

Провід організації вимагає припинення діяльності обох політичних сил.

Партія регіонів і Компартія України є злочинними угрупованнями, діяльність яких має бути припинена. Про це йдеться у розпорядженні центрального штабу організації “Правий сектор”.

“Протягом не одного року в Україні діють дві антинародних, антиукраїнських сили, на сумлінні яких лежать численні нещастя українського народу. Мова йде про Партію регіонів та КПУ. Перша є кістяком нинішнього кримінально-олігархічного режиму і, злившись із державним апаратом, фактично забезпечує панування в країні виразно авторитарної диктатури. Друга є правонаступницею окупантів-більшовиків і нині являє собою важливий елемент злочинної олігархічної системи”, – пояснює лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош на власній сторінці в соцмережі Facebook.

Провід організації наказав “усім своїм локальним загонам докласти максимум зусиль для припинення діяльності антинародних злочинних угрупувань”.

“Діяти при цьому потрібно усіма доступними методами”, – підкреслив Ярош.

“Також звертаємося до прихильників “Правого сектору” діяти аналогічно і в залежності від наявних сил і можливостей припиняти діяльність зазначених угрупувань”, – заявив він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

15 коментарів

 1. неужели вы до сих пор не поняли, что компартия и рыги – это российские шпионы?

 2. Я согласен с правым сектором. И чем смогу тем и буду ему помогать в рамках действующего законодательства

  1. То ти вийди з Інтернету, підійди до когось з них і вислови своє невдоволення. Гадаю тобі з радістю покажуть обличчя, а на додащу, ще й лящем пригостять заморським.

 3. якщо мати двох дітей сама не розуміє що мова ідеться не про людей конкретно а про ідеологію партій то як вона пояснить це своїм дітям Для всіх інших— де в Європі ви бачили фашизм хоча комуністи під забороною а в нас знущання над голим козаком – це натуральне гестапо І хочеться після всіх смертей ще рота відкривати в захист пр

 4. Я є членом Партії Регіонів з 1998року, мати двох дітей, працюю лікарем педіаром 25 років. Це мене, пан Ярош, Ви збираєтесь знищити?

   1. А если тебя прибьют, ты не думаешь отом что могут и тебя наказать затакте резкие движение? Если ты думаешь что “побелил” кого-то то что всю Украину на колени ставить будешь Ярош? Сматри чтоб на тебя охоту не открыли и на твою бригаду!!!

  1. А на жалість будете тиснути матерям тих хлопців, яких ви і ваші соратники вбили на майдані.

 5. И это демократия? Считаю, это должен решать народ, а не отдельные личности. Когда одна партия запрещает другие – это диктатура.

   1. Ти ще нічого не проходила. І фашизм це твоя кпу і пр. І як показало життя з такими тварями можна боротись тільки їхніми методами – знищувати. А ви можете приєднатись до них

   2. Ти ще нічого не проходила. І фашизм це твоя кпу і пр. І як показало життя з такими тварями можна боротись тільки їхніми методами – знищувати.

  1. Так що – і гітлерівську партію дозволимо?
   Не можна ж забороняти нічого?
   Чи тільки те можна, що саме московитам не до вподоби, а заборона іншого – фашизм?
   Логіка цілком кремлівська.

  2. Для того, чтоб народ что-то решал, его представителей должны допустить к этому. Пока вижу там только тех представителей народа, кому сжечь государственный флаг- раз полюнуть, тех, кто вместо того, чтоб скорбить об убитых (да, да среди них ведь есть и те, кто стоял на защите власти, не так ли?)празднуют 23 февраля. Нонсенс. Все недовольны одним и тем же, только кто-то жизни отдал, чтоб как-то ускорить переговоры, которые безрезультатно велись месяцами, а кто-то ждет, что все само собой утрясется. Занимая такую позицию может стоит хотя бы не мешать, отвлекая внимание на глувые митинги, вместо того, чтоб пристально следить за тем кто там и как портфели [гав-гав]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.