Новини з Австрії

Уряд Австрії витратив у 2022 році на біженців майже 340 мільйонів євро

Торік федеральний уряд витратив 339,8 млн. євро на допомогу біженцям. Принаймні так випливає з відповіді Міністерства внутрішніх справ на запит депутата від FPÖ Ханнеса Амесбауера.

Середнє значення було розраховано на основі 42095 прохачів притулку. У результаті одного біженця припадало добрих 22 євро на день.

Якщо ви подивіться на загальні витрати, то в деяких випадках вони були значно нижчими, ніж у попередні роки. У 2019 році, наприклад, вони становили 353 мільйони, а у 2018 році, коли МВС керував нинішній голова FPÖ Герберт Кікль, майже 466 мільйонів. Проте на той час було понад 61 000 біженців.

Більшість складають витрати на персонал з 27 мільйонами та громадське харчування з більш ніж 20 мільйонами. Орендна плата та експлуатаційні витрати, такі як платежі із забезпечення безпеки третіми сторонами, коштують понад дванадцять мільйонів кожна.

Витрати на соціальне забезпечення та медичне обслуговування біженців минулого року були відносно високими, а саме 5,7 та 3,8 мільйона відповідно. 4,7 мільйона довелося витратити на транспорт, а 2,3 мільйона вибігли до кишенькових грошей.

У звіті не враховано додаткових та непрямих витрат на курси німецької мови та інтеграції, перекладачів, судові витрати, депортацію тощо. За розрахунками експертів з 2015 року всього на біженців було витрачено від 10 до 12 мільярдів євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України