Правила користування авто з українськими номерами в Італії

Генеральне консульство України в Неаполі уточнило правила користування авто з українськими номерними знаками в Італії.

Сьогодні передаємо в Україну отримані від місцевих правоохоронних органів протягом останніх 4 років 90 комплектів українських номерних знаків (30 кг) – викрадені, підроблені, особливо вилучені за недотримання різних статей італійських Правил дорожнього руху.

Хотіли б у цьому зв’язку звернути увагу співвітчизників на правила користування в Італії автомобілями з номерними знаками країн-не членів ЄС.

• Громадяни України, які перебувають в Італії в рамках безвізового режиму (90 днів протягом 180), можуть користуватися власним транспортним засобом протягом згаданого періоду, маючи відповідні документи на авто і посвідчення водія європейського зразка.

• Якщо ж власник автомобіля є резидентом Італії (має прописку, т.зв. «резіденца») – до 1 року з часу оформлення «резіденци»; протягом цього року авто слід зареєструвати в Італії, таким чином помінявши українські номерні знаки на італійські. Протягом цього року слід також переоформити українські посвідчення водія на італійські

З питань перереєстрації авто і переоформлення посвідчень слід звертатися до місцевого відділення Motorizzazione Civile, з подальшою реєстрацією в Pubblico Registro Automobilistico (для авто).

Недотримання вимог щодо перереєстрації авто карається вилученням техпаспорту або штрафом до 1500 євро. Детальніше – https://www.puntopro.it/immatricolazione-auto-estera/

Переважна більшість номерних знаків на фото – вилучені у наших співвітчизників внаслідок користування власними автомобілями протягом терміну понад 3 місяці без оформлення дозволу на проживання або без відповідної перереєстрації після отримання прописки на території Італії.

Прохання врахувати, пише Генеральне консульство України в Неаполі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh