Прага відклала перехід всіх автобусних зупинок в режим «на вимогу»

Мер Праги Зденек Гржиб запропонував почекати з переходом усіх автобусних зупинок в місті в режим «на вимогу». Таке рішення він прийняв після численних звернень від літніх людей та інвалідів.

Нововведення повинно було вступити в силу з червня. Керівництво муніципальної компанії Ropid підрахувало, що міра дозволить економити до 5 млн крон на рік. В основному за рахунок зниження витрати палива – кожна зупинка і розгін автобуса коштує близько 1 крони. Плюсом також було б зниження рівня шуму і скорочення інтервалів руху автобусів.

«До мене звернулося багато літніх городян і людей з обмеженими фізичними можливостями, які побоювалися, що нововведення ускладнить їм пересування по місту. Крім того, я з’ясував, що у нас близько 250 автобусів, а це 18% від усього парку, не оснащені кнопками зупинки на місцях для інвалідів», – заявив Гржиб.

За словами мера, до даного питання місто повернеться через рік після усунення технічних недоліків і ґрунтовного обговорення з пражанами. Національна рада громадян з обмеженими можливостями (NRZP) привітав таке рішення, оскільки до них ніхто з транспортників за консультаціями не звертався.

Зазначимо, сьогодні в Празі діють 2342 автобусні зупинки, з них 933 обов’язкові, 1384 працюють на вимогу, і 25 – у змінному режимі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh