Прага виділить 3,7 мільйони крон на пам’ятник Марії Терезії

Через рік з дня символічної установки першого каменя на місці майбутнього пам ” ятника Марії Терезії, дочки Карла VI, мерія дозволила укласти договір зі скульптором Яном Коваржиком.

У конкурсі брали участь 19 проектів, переміг варіант Коваржика (на фото). Це сталося ще в 2014 р., але потім виникли проблеми з-за закінчення повноважень районних влади і відсутність суспільної дискусії. До ідеї встановити пам’ятник пам’ять повернулися лише рік тому.

Скульптура виготовлена з стеклобетона, її висота складі 5.5 метра. У скульптора є 16 місяців на її виготовлення. Вартість проекту — 3,7 млн крон. Пам’ять пам’ятник встановлять у парку біля Порохової моста (Park Pra?n? most або Mor?vk?v park).

Марія Терезія — засновниця Лотарінгське гілки династії Габсбургів, ерцгерцогиня Австрії і королева Угорщини і Богемії.. Царювання Марії Терезії — годину Просвітництва та активних реформ. Вона входити в число представників династії, які користувалися найбільшою популярністю. В минулому році відзначався її трьохсотий день народження. Серед її численних дітей — два імператора, Йосип II і Леопольд II, а також французька королева Марія-Антуанетта і королева Сицилії Марія-Кароліна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh