Авторські статтіДіаспора

Прага виділить 3,7 мільйони крон на пам’ятник Марії Терезії

Через рік з дня символічної установки першого каменя на місці майбутнього пам ” ятника Марії Терезії, дочки Карла VI, мерія дозволила укласти договір зі скульптором Яном Коваржиком.

У конкурсі брали участь 19 проектів, переміг варіант Коваржика (на фото). Це сталося ще в 2014 р., але потім виникли проблеми з-за закінчення повноважень районних влади і відсутність суспільної дискусії. До ідеї встановити пам’ятник пам’ять повернулися лише рік тому.

Скульптура виготовлена з стеклобетона, її висота складі 5.5 метра. У скульптора є 16 місяців на її виготовлення. Вартість проекту — 3,7 млн крон. Пам’ять пам’ятник встановлять у парку біля Порохової моста (Park Pra?n? most або Mor?vk?v park).

Марія Терезія — засновниця Лотарінгське гілки династії Габсбургів, ерцгерцогиня Австрії і королева Угорщини і Богемії.. Царювання Марії Терезії — годину Просвітництва та активних реформ. Вона входити в число представників династії, які користувалися найбільшою популярністю. В минулому році відзначався її трьохсотий день народження. Серед її численних дітей — два імператора, Йосип II і Леопольд II, а також французька королева Марія-Антуанетта і королева Сицилії Марія-Кароліна.

Прага выделит 3,7 млн крон на памятник Марии Терезии

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.