У Празі поточного року плануєтсья будівництво метро та нових мостів

У 2020 р. чеську столицю очікують позитивні зміни, пов’язані з будівництвом транспортної і пішохідної інфраструктури

Продовжиться геологічне дослідження маршруту нової лінії метро D. Воно стартувало в червні цього року на Панкрац і має завершитися до літа 2021 року.

Спорудження нового Тройского пішохідного мосту почалося в листопаді 2019 р. і закінчиться в жовтні 2020. Вартість проекту — 128 млн крон. Попередній міст звалився в грудні 2017 року. Ще в 2009 р. були зареєстровані серйозні претензії до технічного стану мосту, зокрема, йшлося про корозії його елементів.

Новий міст через трасу D4 у Збраславі обіцяють відкрити в жовтні 2020 року. Попередній міст був знесений в листопаді 2019 р. з-за поганого технічного стану.

Продовжиться моніторинг інших мостів, чий стан викликає тривогу, наприклад Главкова мосту. Має бути оголошений тендер на проект реконструкції Либеньского мосту.

Також у 2020 р. столична влада має намір вибрати проектанта нового Смиховского транспортного терміналу. Його можна буде використовувати для пересадки на трамвай, метро, поїзди та приміські маршрути.

Навесні 2020 р. розпочнуться роботи з реконструкції нижньої частини Вацлавської площі. Вони обійдуться міському бюджету в 326,6 млн крон. Було запропоновано звузити проїжджу частину і пускати тільки автомобілі з дозволом. До будівель можна буде проїхати, як і раніше. На площі з’явиться фонтан і спеціальне місце для різдвяної ялинки. Зелені насадження будуть поливатися з допомогою автоматичної системи. Влада столиці також домагаються, щоб замість раніше запланованих платанів були висаджені липи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh