Українці в Чехії

У Празі поточного року плануєтсья будівництво метро та нових мостів

У 2020 р. чеську столицю очікують позитивні зміни, пов’язані з будівництвом транспортної і пішохідної інфраструктури

Продовжиться геологічне дослідження маршруту нової лінії метро D. Воно стартувало в червні цього року на Панкрац і має завершитися до літа 2021 року.

Спорудження нового Тройского пішохідного мосту почалося в листопаді 2019 р. і закінчиться в жовтні 2020. Вартість проекту — 128 млн крон. Попередній міст звалився в грудні 2017 року. Ще в 2009 р. були зареєстровані серйозні претензії до технічного стану мосту, зокрема, йшлося про корозії його елементів.

Новий міст через трасу D4 у Збраславі обіцяють відкрити в жовтні 2020 року. Попередній міст був знесений в листопаді 2019 р. з-за поганого технічного стану.

Продовжиться моніторинг інших мостів, чий стан викликає тривогу, наприклад Главкова мосту. Має бути оголошений тендер на проект реконструкції Либеньского мосту.

Також у 2020 р. столична влада має намір вибрати проектанта нового Смиховского транспортного терміналу. Його можна буде використовувати для пересадки на трамвай, метро, поїзди та приміські маршрути.

Навесні 2020 р. розпочнуться роботи з реконструкції нижньої частини Вацлавської площі. Вони обійдуться міському бюджету в 326,6 млн крон. Було запропоновано звузити проїжджу частину і пускати тільки автомобілі з дозволом. До будівель можна буде проїхати, як і раніше. На площі з’явиться фонтан і спеціальне місце для різдвяної ялинки. Зелені насадження будуть поливатися з допомогою автоматичної системи. Влада столиці також домагаються, щоб замість раніше запланованих платанів були висаджені липи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.