Авторські статті

Працівники Нової Пошти у Павлограді “знайшли” два генератори, які відправлялися військовим після звернення в поліцію

Медекиня з МБ “Госпітальєри” Ганна Федянович поділилася враженнями отримання відправлення через Нову Пошту, яке призначалося військовим у Павлограді :

Приїхали нам на батальйон аж з самісінької Британії 2 генератори для позицій на фронті, де світло не те що вимикають по годинах, а його просто не існує. Разом з генераторами одним відправленням було ще 4 колеса на евакуаційне авто. В накладній все чітко і зрозуміло надруковано українськими словами “2 генератора і 4 колеса” вага 250 кг. Але на привеликий подив нам видали лише 4 колеса і сказали,що ніяких генераторів нема. Як з’ясувалось розбиратись в цій ситуації ми маємо самостійно з відділенням з якого робилась відправка ,а працівники пошти цього робити не будуть.

Розбирались кілька годин, був і дзвінок на гарячу лінію, де сказали: “Ну що ж, вкажемо що генератори втрачено”.

Був візит відправника до відділення з якого відправили генератори. А коли стало зрозуміло, що персонал пошти не зацікавлений вирішити проблему, довелось викликати поліцію. Приїхав екіпаж патрульної поліції,пояснив що дії пошти кваліфікуються як крадіжка і викликав СОГ для оформлення заяви.

Тільки після того як персонал пошти побачив, що ми налаштовані довести справу до логічного завершення, чарівним образом знайшли на складів наші генератори, які як потім з’ясувалось прибули у відділення раніше ніж колеса.

Дякую Павлоградський районний відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області за те,що захищаєте права павлоградців. Керівництво Нової Пошти прошу звернути увагу на ставлення працівників 1 відділення нової пошти в м. Павлоград до клієнтів. Вантажне відділення у нас в місті одне і користуватись його послугами кожного разу то ціле випробування. Оператори розмовляють з людьми так, ніби їм чимось завинили, вантажники ходять як сонні мухи. Пам’ятайте що ми європейська країна і працівники сфери обслуговування мають бути доброзичливі, зацікавлені допомогти клієнту і зробити так, що б клієнт хотів повернутись., – звернулася до Нової пошти Ганна Федянович

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України