Новини

Працівники Митниці отримали від Європейського Союзу засоби захисту для боротьби з COVID-19

 27 липня представники Європейського Союзу передали митникам, які несуть службу на митних постах та першими зустрічають громадян, що перетинають кордон, засоби індивідуального захисту.

Працівники Митниці отримали від Європейського Союзу засоби захисту для боротьби з COVID-19

Серед обладнання, яке відтепер допомагатиме захистити життя і здоров’я працівників Митниці та сприятиме безпечному перетину кордону громадянами під час пандемії коронавірусу:

 – захисні респіратори типу FFP2,

– медичні рукавички,

– окуляри,

– захисні екрани для обличчя,

– дезінфікуючі засоби,

– костюми біологічного захисту,

– бахіли,

– безконтактні термометри.

«Держмитслужба високо цінує допомогу надану Європейським Союзом. Незважаючи на існуючі обмеження міжнародного сполучення, деякі країни поступово послаблюють карантин, відновлюють авіасполучення, продовжують здійснюватися міжнародні вантажні перевезення, в Україні відкриті великі пункти пропуску та функціонують основні аеропорти. Звичайно, в умовах ризику інфікування коронавірусом, безпека наших працівників, які сумлінно виконують службові обов’язки і забезпечують здійснення митного контролю на кордоні, залишається в пріоритеті», – зазначив в.о. Голови  Держмитслужби Ігор Муратов.

 

Довідково: Допомога надана в рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.