Працівники БФ «Карітас СДЄ» вчилися методу мотиваційного діалогу

А з 12-14 грудня 2018 р у БФ «Карітас СДЄ» пройшло навчання, яке готує до проведення терапевтичної та профілактичної роботи на основі мотиваційного діалогу.

У цьому навчання взяли участь терапевти та працівники Карітасу, а також ЗРЦ «Назарет». У навчанні взяло участь – 20 осіб, представляючи різні сфери соціальної, лікувальної та благодійної діяльності Центру. Заняття проводив  д-р. Кшиштоф Осташевський з Інституту психіатрії та неврології в Варшаві.

Семінар проходив в дуже хорошій атмосфері. Робота лекцій та семінару супроводжувались великою прихильністю учасників, які задавали багато питань та розширили свої навички, навчившись за власним досвідом. Навчальна зустріч – це можливість подумати про способи спілкування не лише із  пацієнтами, але й з власними дітьми, подружжям та іншими близькими людьми.

Вкінці вишколу о. Ігор Козанкевич, директор БФ «Карітас СДЄ УГКЦ»,  подякував польським експертам з Польщі, за роботу та вручив подячні грамоти від владики Ярослава (Приріза).

Довівдка: У профілактичній роботі з молоддю з групи ризику та в терапевтичній роботі з наркозалежними дуже корисним інструментом є метод мотиваційного діалогу, розроблений Вільямом Р. Міллером та Стівеном Ролліком. Коротко він може бути описаний як спосіб спілкування (розмови), що веде до стимулювання або зміцнення в молодій людині (пацієнта) внутрішньої мотивації до зміни через дослідження та подолання своїх амбівалентних почуттів і ставлення до його ризикованої поведінки (наркоманії). Цей метод успішно використовується в Польщі та інших країнах ЄС у профілактичній роботі з молодими людьми, які випадково або проблемно використовують психоактивні речовини та в терапевтичній роботі з наркозалежними. Результати оціночних досліджень свідчать про дуже хороший прийом цієї методики підлітками та дорослими пацієнтами та перспективну ефективність цього методу.

Уляна Яжик, прес – служба БФ «Карітас»

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh