Авторські статті

ПР сьогодні не буде розглядати питання про скасування законів

Йдемо далі. ПР сьогодні не буде розглядати питання про скасування законів. Якщо піде Азаров, новим прем’єром скоріш за все буде Арбузов. Амністія всім затриманим буде ЛИШЕ після того, як повністю розійдеться Майдан та приберуться барикади. 

Герман запитали, хто воскресить мертвих, вона відповіла: “Господь Бог… У друге пришестя”. 

Отже, ситуація така. Комуністи вже передумали скасовувати закони, про що кричали ще вчора. Азіров пішов у відстійку, яку повинен ще підписати Янукович (так що поки не факт). Олійник сказав, що бажання піти у відставку зовсім не значить, що та відставка буде де-факто. Чекайте. Скоро у нас буде ніж в спині. Чиї руки вдарять тим ножом, нагадувати треба?

Переговори можна вести стосовно тільки того, чи можна їм з собою стілець взяти, коли вони будуть кабінети звільняти, чи, все таки, нехай залишиться, бо, може, на дрова десь піде. Переговори мають бути тільки про шось таке.

Те, що відбувається сьогодні на вулицях міст країни, – це також результат роботи сьогоднішньої влади,  яка почала вбивати люедй превселюдно.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України