Війна рф проти України

ППО Сухопутних військ в лютому збило 228 БПЛА, із них 116 “Ланцетів”

Скільки ворожих безпілотників “приземлили” бійці на фронті, і що це демонструє

Джерлео: Defence Express

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-лейтенант Олександр Павлюк оприлюднив статистику, за якою підрозділи протиповітряної оборони цього роду військ за лютий 2024 року знищили 228 засобів повітряного нападу, із яких більша частина припадає на дрони-камікадзе “Ланцет” – 116 одиниць, і також – дрони-камікадзе Shahed-131/136 – 64 одиниці.

Крім того, того було збито 27 розвідувальних дронів типу Zala, 14 безпілотників “Орлан-10”, три розвідувальні “SuperCam” та ще сім дронів невизначеного типу.

Така статистика виглядає показовою одразу за кількома напрямками, та відображає зокрема пріоритети рашистів у застосуванні тих чи інших видів безпілотників на фронті.

У випадку з дронами “Ланцет” ситуація виглядає зрозумілою, оскільки такого типу БПЛА ворог активно використовує для атак на різні типи техніки в строю ЗСУ. І тут ми зокрема можемо пригадати епізод, коли броня САУ “Богдана” витримала влучання “Ланцета”.

Крім того, маємо звернути увагу на те, що зазвичай “Ланцети” працюють “в парі” з розвідувальними БПЛА, переважно з тими самими Zala. Які могли збиватись для того, щоб можливо зірвати виконання удару “Ланцетом”.

ППО Сухопутних військ в лютому збила 228 БПЛА, із яких 116 "Ланцетів"

Бійці підрозділів ППО Сухопутних військ виконують завдання на фронті, ілюстративне фото від Генштабу ЗСУ

В свою чергу, цифра в 64 збиті “Шахеди” може бути пов’язана з тим, що уже наприкінці січня 2024 року ворог перенацілив ці дрони після зміни бойової частини на інші цілі, зокрема на важливу інфраструктуру в прифронтових зонах України.

Раніше Defense Express розповідав про те, скільки РФ виробляє та отримає Shahed-ів, номери пішли на понад 1600 та 2600 одиниць.

ППО Сухопутних військ в лютому збила 228 БПЛА, із яких 116 "Ланцетів"

Бійці підрозділів ППО Сухопутних військ виконують завдання на фронті, ілюстративне фото від Генштабу ЗСУ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України