Новини

Позика в МФО: скажіть ні фінансовим труднощам

З року в рік фінансовий стан кожного з нас постійно змінюється, і на це впливає багато чинників, зокрема економічна ситуація в країні та у світі загалом. Для подолання фінансової скрути створено багато організацій та установ, які дають гроші у борг із відсотком за користування позиковими коштами. Але не всі позичальники відповідають вимогам цих компаній: у них є незакриті банківські кредити та позики, немає постійного місця роботи, зіпсована в далекому минулому кредитна історія тощо.

У таких випадках на допомогу приходить МФО Гроші Всім. Тут можуть отримати позику майже всі, хто звертається. Позика онлайн доступна для пенсіонерів, безробітних, матусь у декреті, студентів і тих, хто працює не постійно.

Зручний і доступний сервіс

МФО Гроші Всім – це офіційна організація з наявністю Ліцензії та всієї дозвільної документації на здійснення кредитної практики серед населення. Вона здійснює свою діяльність під контролем Національного банку України. Тут – чесне та прозоре фінансування. Видача позик здійснюється в онлайн-режимі на карту та у стаціонарних представництвах Гроші Всім.

Термінові позики: для кого і для чого?

Багато громадян країни переконалися в тому, що позика онлайн у МФО “Гроші Всім” – найшвидший та найзручніший спосіб вирішення фінансових проблем незалежно від часу доби. Адже додаткові фінанси можуть знадобитися зовсім несподівано. Вони рятують, коли виникають раптові проблеми зі здоров’ям, необхідність швидкої оплати рахунків, незаплановані покупки. Трапляється і таке, що не вистачає грошей, щоб заплатити за вечерю в ресторані, обслуговування в сауні, масажному кабінеті тощо. Коли не хочеться втрачати свій імідж перед дівчиною, родичами або у колі впливових друзів, на допомогу прийде позика онлайн у Гроші Всім. Також зустрічається безліч інших невідкладних справ, які потребують термінових фінансових надходжень: поїздка до батьків, несподівана хвороба, престижна вечірка, ремонт мобільного телефону чи іншої техніки. Сервіс Гроші Всім завжди допоможе впоратися з раптовими фінансовими труднощами. Сюди можна звертатися у свята та загальноприйняті вихідні дні, рано-вранці, пізно ввечері, вночі, серед дня.

Умови кредитування

У МФО «Гроші Всім» отримати позику онлайн можуть усі громадяни країни, які відповідають певним, не надто суворим вимогам:

  • вік – від 18 до 65 років;
  • наявність паспорта з пропискою у будь-якому населеному пункті України;
  • ІПН;
  • наявність банківської картки будь-якого банку з позитивним балансом (достатньо буде 1-2 гривні).

Для отримання мікропозики вперше необхідно надіслати заявку через сайт та заповнити анкету. У ній потрібно правдиво відповідати на поставлені запитання. Предметом обговорення є ваша прописка та фактичне місце проживання, сімейний стан, рівень освіти, середньомісячний розмір доходів, наявність свого рухомого та нерухомого майна. Початкове обслуговування займе 10-15 хвилин, але за кредитні кошти не доведеться нічого платити. Другий та всі наступні рази можна подавати заявку з особистого кабінету. В цьому випадку гроші прийдуть на картку вже за 2-3 хвилини. МФО «Гроші Всім» працює здебільшого з мікропозиками від 500 до 15 000 грн, які видаються на термін від 1-го дня до 30. При першому зверненні не варто розраховувати одразу на максимальну суму. У цьому випадку позичальник отримає не більше 2-4 тисяч грн. Кожне наступне обслуговування підвищує рівень довіри і кредитну суму.

Повернення боргу

МФО «Гроші Всім» приймає оплату через термінали, банкомати, банки, онлайн-перерахування. Тут немає штрафів за дострокове погашення боргу, повернення частинами. Ви повинні внести гроші з відсотками у потрібний термін. Для цього потрібно докласти всіх зусиль. Якщо сплатити вчасно не виходить, завжди можна скористатися пролонгацією, тобто продовжити період кредитування, сплативши відсотки за користування. У цьому випадку збільшиться сума кредиту, але не нараховуватимуться штрафи та пеня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України