Через позитивний тест на коронавірус італійська влади з поліцією відправили сім’ю з Австрії додому

Після прибуття в Ліньяно для відпочинку сім’я румунського громадянина, що проживає в Австрії, пройшла тест на коронавірус і отримала позитивний результат. Італійська влада негайно відправили сім’ю назад в Австрію.

Згідно з повідомленнями італійської газети «Messaggero», після прибуття в Ліньяно аналізи сім’ї дали позитивний результат на коронавірус. Італійська влада наказала румуну і його сімї негайно повернутися до Австрії. У тісній співпраці з австрійським консульством місцева поліція супроводжувала сім’ю буквально до італійсько-австрійського кордону.

Італія продовжила карантинний вимога, накладене на пандемію коронавірусуминулого тижня для мандрівників з двох країн ЄС — Болгарії та Румунії. Про це заявив міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца у Римі в п’ятницю.

3 червня Італія фактично відкрила свої кордони для інших країн ЄС та багатьох інших європейських країн.

Двотижневий карантин в Італії поширюється на тих, хто прибуває із-за меж Шенгенської зони, наприклад, з США або Азії. Італійська влада побоюється, що іммігранти з інших країн можуть нести вірусну хвилю назад у країну. Більше 35 000 чоловік померли від хвороби Ковід-19. Майже 250 000 людей були заражені вірусом SARS-CoV-2.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: picturedesk.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh