Новини з Австрії

Через позитивний тест на коронавірус італійська влади з поліцією відправили сім’ю з Австрії додому

Після прибуття в Ліньяно для відпочинку сім’я румунського громадянина, що проживає в Австрії, пройшла тест на коронавірус і отримала позитивний результат. Італійська влада негайно відправили сім’ю назад в Австрію.

Згідно з повідомленнями італійської газети «Messaggero», після прибуття в Ліньяно аналізи сім’ї дали позитивний результат на коронавірус. Італійська влада наказала румуну і його сімї негайно повернутися до Австрії. У тісній співпраці з австрійським консульством місцева поліція супроводжувала сім’ю буквально до італійсько-австрійського кордону.

Італія продовжила карантинний вимога, накладене на пандемію коронавірусуминулого тижня для мандрівників з двох країн ЄС — Болгарії та Румунії. Про це заявив міністр охорони здоров’я Роберто Сперанца у Римі в п’ятницю.

3 червня Італія фактично відкрила свої кордони для інших країн ЄС та багатьох інших європейських країн.

Двотижневий карантин в Італії поширюється на тих, хто прибуває із-за меж Шенгенської зони, наприклад, з США або Азії. Італійська влада побоюється, що іммігранти з інших країн можуть нести вірусну хвилю назад у країну. Більше 35 000 чоловік померли від хвороби Ковід-19. Майже 250 000 людей були заражені вірусом SARS-CoV-2.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото: picturedesk.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.