Авторські статтіНовини

Позитивних новин для України багато, і всі вони важливі – блогер

Позитивных новостей для Украины много, и все они важные - блогер

Аналітик на своїй сторінці в Facebook в рубриці «Викидаємо песимізм на смітник» поділився важливими новинами для України. Країни Заходу продовжують надавати підтримку Україні передає Голос українською..

Блогер пише: «Президент України заявив, що нова адміністрація США має намір надавати Україні підтримку, і продовжить реалізацію раніше встановленого політичного курсу». У числі інших позитивних новин варто відзначити засідання Комісії Україна-НАТО, яке проходить сьогодні в Брюсселі, обіцянка Ліхтенштейну ввести безвізовий режим з Україною одразу після того, як це зробить ЄС, а також заклик Європарламенту, адресований Мальті, про якнайшвидшому введенні «безвіза» для України.

Влад Паламар повідомляє: «Інтереси української держави в справі проти РФ в Гаазі буде представляти компанія «Covington & Burling». Блогер підкреслює, що важливі ще кілька новин: Геращенко запропонувала закликати світову спільноту не визнавати звіт ОБСЄ про вибори в Росії, ВРУ просять виключити Надію Савченко зі складу парламентського комітету з національної безпеки і оборони, а також заяву СБУ про те, що Савченко немає права вести переговори з терористами Донбасу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України