Новини з Австрії

Пожежа на АЗС у Відні знищила автобудинок

У неділю на заправній станції на вулиці Донауштадтштрассе у Відні-Донауштадті спалахнув пересувний будинок на колесах, причому прямо поруч із бензоколонкою.

Коли на АЗС у Відня-Донауштадті спалахнула пожежа, персонал та клієнти АЗС спочатку намагалися стримати полум’я за допомогою ручних вогнегасників, але безуспішно. Співробітник активував аварійний пристрій АЗС, щоб заблокувати колонку, та повідомив у службу порятунку. Екстрений виклик надійшов до професійної пожежної бригади о 10.40 ранку. На місце події прибула пожежна бригада у складі 27 осіб та шести машин. Професійна швидка служба була на місці події із чотирма командами.

Пожежники щодо швидко загасили пожежу за допомогою двох команд під захистом органів дихання. Під час робіт в автобудинку було виявлено два балони зі зрідженим газом, які необхідно було охолодити, щоб запобігти можливому розриву судин. Крім того, були потрібні масштабні заходи контролю, у тому числі на даху автозаправної станції.

Внаслідок пожежі постраждав 79-річний чоловік. “Він отримав опіки верхньої частини тіла”, – повідомила представник професійних рятувальників Коріна Хад. Рятувальники також надали допомогу одній жінці. Її було виписано на амбулаторне лікування.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©Berufsfeuerwehr Wien

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України