Війна РФ проти України

Позбавлення пенсій, арешти та мобілізація: окупанти поширюють чергові фейки у Маріуполі

У Маріуполі російські військові продовжують розповсюджувати нові фейки, щоб настроїти місцеве населення проти української влади.

Про це повідомив центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки з посиланням на радника мера міста Петра Андрющенка.

 Лишение пенсий, аресты и мобилизация: оккупанты распространяют очередные фейки в Мариуполе

У Маріуполі окупанти намагаються нав’язати три помилкові тези. Перший стосується грошей, які городяни зберігають на банківських картках. Окупанти поширюють брехню про те, що всі пенсії та виплати з їх карток будуть направлені на потреби ЗСУ. Насправді жителі Маріуполя повинні знати, що всі гроші на банківських рахунках громадян України зберігаються і не перераховуються без їхньої особистої згоди.

Другим фейком є ​​інформація про те, що нібито всі, хто залишився в місті, вважаються злочинцями і підлягають арешту при перетині блокпоста в Україні. Насправді ж люди, котрі опинилися на тимчасово окупованій території, є громадянами України і їх ніхто не переслідує.

Також окупанти переконують мешканців Маріуполя, що при перетині блокпоста в Україні всіх чоловіків одразу мобілізують. Але це відповідає дійсності.

Українців просять не вірити фейкам, не піддаватися на провокації та не розповсюджувати неправдиву інформацію.

Як повідомлялося, у Харкові мешканці багатьох районів міста чули потужні вибухи. Вибух стався після скасування повітряної тривоги.

Нагадаємо, російські військові в Миколаївській та Херсонській областях зазнали втрат внаслідок ударів Повітряних сил Збройних сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України