Життя

Повний рейтинг коханок по Зодіаку: від ідеальної до…

Чоловікам на замітку

Кожен знак зодіаку належить до окремої стихії. Ідеальна коханка по знаку зодіаку це вода, вогонь, земля і повітря.

Цей аспект впливає на темперамент особистості. Цей нюанс прочиняє двері в спальню, де можна подивитися сексуальна поведінка будь-якої жінки. Повітря — це стихія спілкування. Тому секс для такої жінки повинний починатися і закінчуватися ніжною балаканиною. Вогонь — стихія швидка і пристрасна. Для таких жінок важливий палкий момент. Земля — це основа.

Вибирайте ідеальну коханку у відповідності з її знаком зодіаку. Читайте рейтинг найбільш пристрасних жінок за гороскопом.

12 місце — Водолій

Ця жінка любить дружити з представниками протилежної статі. Пускатися у всі тяжкі — не її . Сексу вона віддасть перевагу поїздку в інше місто, цікаву бесіду. Тому хорошим сексуальним апетитом вона не володіє. Водолії багато фантазують. Секс в їх уяві набагато яскравіше, ніж в реальному житті. Тому, навіщо розчаровуватися? Підкорити таку даму можна несподіваною поїздкою в Сибір, наприклад, де вона з радістю придастся любовним утіхам.

11 місце — Близнюки

Інтелектуалки. Якщо у вас немає мізків, то і до спальні ви не доберетеся. У чоловіків цінується понад усе — уміння підтримати бесіду на будь-яку тему. Так як близнюки нудьгувати не люблять: у гостях, кафе або екскурсіях вони можуть заводити знайомства. А секс заради інтересу — їх коник. Особливо, якщо партнер буде виділятися з сірого оточення. Так само, як і водолії люблять багато говорити. Близнюки — гарні акторкиа, і секс з ними може нагадувати творчий етюд зі стогонами і криками. Сьогодні вона виконує соло!

10 місце — ВАГИ

Їм протегує Венера, тому любов і любовні відносини стояти на першому місці. А на іншому? Ну, вже точно не секс . Для ваг важлива зовнішність партнера. Якщо мова піде про інтим, то вони виберуть привабливого чоловіка, нехай і недалекого розуму. Любляна ніжний і романтичний секс . Ніякої агресії, садомазо і плоских жартів. Красиво — так у всьому!

9 місце — Стрілець

Знак вогняного тригона любить пригоди, філософію і ідеального партнера. Останній пункт вони, звичайно, в житті не знаходять. А якщо знаходять, то ми щиро раді. Ставлення до сексу — експериментальне. Стрільці люблять нове, того заради інтересу готові і на люстру забратися. Але в побуті пристрасть йде і бажання, відповідно теж. У світі багато чого цікавого! Відкритістю знак не відрізняється. Під час сексу в голові можуть відбуватися справжні математичні обчислення.

Як підкорити? веселим жартом. Чим більше жінка сміється, тим вище шанси заглянути в її апартаменти.

8 місце — ЛЕВ

Левиця — королева. Царський настрій вона перенесе в спальню. Любить гру з її правилами. Переймається зовнішнім поглядом, і як вона виглядає в сексуальному етюді. З нею можна спробувати нове. Завжди діє правило: баш на баш. Якщо ви любите оральні ласки, будьте ласкаві дати їй їх у відповідь теж. Такі жінки не часто йдуть на зраду. Вважають це нижче своєї гідності. Як підкорити? Гроші, подарунки, квіти й залицяння!

7 місце — ОВЕН

Овен — не марафонець. Такі жінки в сексі швидкі і агресивні. Їм притаманна чоловіча поведінка. Тобто прелюдія і «шлюбні ігри» — це не про них. Додаткового розігріву — не вимагається. Спонтанність — улюблена фішка знака. Секс в самих екстремальних, незвичайних місцях. Оьс з ким не нудно! Попрацюйте з потенцією. Здивувати жінку — овна — не просто.

6 місце — КОЗЕРІГ

Манірний знак в сексі розкривається. У темній кімнаті може відбуватися справжнє диво. Латекс, шкіра, батоги. Роман «50 відтінків сірого» написаний якраз про жінку — козерога. Вона скромна, розумна і мовчазна, але розкривається в любовному плані, подібно до квітки. Їй подобаються нетрадиційні елементи в сексі. А займатися ним вона може годинами. У перервах між роботою, звичайно.

5 місце — ДІВА

Діва здається холодною тільки на перший погляд. Щоб утримати коханого чоловіка ця дівчина піде на все. У сексі любить рольові ігри, переодягання і просто сексуальні вбрання. Вона любить отримувати насолоду, а дарувати її — це питання. Нагадаємо, що планета любові ВЕНЕРА, яка потрапила у знак діви — це падіння. Така жінка вміє грішити і робить це з превеликим задоволенням.

4 місце — ТЕЛЕЦЬ

За спокійною вдачею приховане велике й гаряче серце. Знак чуттєвий і чутливий, але в сексі не експериментатор, хоча займається ним з насолодою. Любити розтягувати і отримувати задоволення. Може ласками буквально довести партнера до блаженства. Якщо вас влаштовує земної темперамент, то така жінка — хороший вибір. Завоювати її можна серйозністю почуттів, стабільним ставленням до життя і любов’ю. Головне, щоб у вашій кишені не припинявся дзвін монет.

3 місце — РАК

Ніжні, романтичні і такі загадкові. Справжні створення водної стихії. Вона любить довгий і ніжний секс. Можна з зав’язаними очима. Така коханка не буде мучити бесідами або агресивно стискати ваше тіло. Це пристрасна й емоційна особа. Єдина перешкода щастя — її настрій. Він змінюється в залежності від фаз місяця. Щоб зловити позитивний настрій — треба постаратися.

2 місце — РИБИ

Тургєнівські панянки — так можна назвати романтичних рибок. Секс з ними — це щось ніжне і чарівне. Обожнюють прелюдії, довгі і млосні шептання на вушко. Так ви підкорите цю дівчину, і точно залишите слід у її душі. Риби вміють отримувати задоволення від сексу завдяки розвиненій уяві. Вони можуть представляти партнера, як улюбленого актора з кіно. Їм це можна пробачити! Жінки риби майже в 90% випадків досягають піку насолоди і оживають у руках турботливого чоловіка.

1 місце — СКОРПІОНИ

Жінки — хижачки. Справжні сексуальні фурії, керовані Плутоном. Вони не мислять життя без сексу і займаються ним з особливою витонченою винахідливістю. Довга стриманість — не про них. Вони відверті, пристрасні, без сорому. Щоб задовольнити таку партнерку — треба відповідати. М’яка який і флегматичний чоловік навряд чи витримає. Обмежень у сексі  немає. Ви дізнаєтеся в натовпі цю леді: звабливий погляд, легке погойдування стегнами…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України