Новини

Повна інформація про всі новобудови Львова

Шукаєте гарні апартаменти в новому житловому комплексі? Бажаєте купити квартиру для своєї сім’ї, створити затишне місце для щасливого життя? Необхідно придбати квартиру-студію для комерційного використання? Тоді всю актуальну інформацію відносно новобудов у різних районах Львова ви вже зараз знайдете на https://vdoma.online/.

Спеціалізований портал «Вдома Онлайн» дозволяє легко знайти будинок з комфортабельним житлом, що буде повністю відповідати вашим вподобанням та потребам. Кожен відвідувач сайту має можливість подивитися фото і відео матеріали для створення загальної картини про ЖК. Завдяки порталу ви отримуєте інформацію стосовно забудовників, етапів будівництва, вартості квартир, характеристик об’єкту.

Для того, щоб на сайті з’являлись чесні дані про всі новобудови Львова, фахівці постійно працюють, збираючи інформацію в форматі таємних покупців, влаштовуючи оцінювання і створюючи рейтинги забудовників житлових комплексів на основі реальних відгуків. Тому на «Вдома Онлайн» ви завжди знайдете цікаві варіанти елітного житла в резиденціях, комфортних квартир на віллах та в популярних еко-будинках.

Як обрати квартиру в ЖК Львова?

Сьогодні існує багато пропозицій від сучасних забудовників і ви маєте великий вибір квартир класу Econom та Standart, апартаментів класу Luxe. Майже в кожному з районів Львова йде будівництво чи є вже готові до експлуатації житлові комплекси. Тож, на що варто звертати увагу, обираючи нове житло? Експерти радять враховувати наступні фактори:

  • розташування ЖК відносно центру міста;
  • етап будівництва;
  • наявність необхідних документів;
  • наявність розвинутої інфраструктури (дитячі садочки, школи, ВУЗи, магазини, салони, кафе, паркінг, аптеки, спортивні та дитячі майданчики, парки, транспортні розв’язки);
  • етажність будинку, кількість будинків в комплексі (секції);
  • характеристики (планування, використовувана технологія будівництва, матеріал для стін та утеплення, система опалення, висота стелі, стан квартир);
  • ціна.

Якщо самостійно визначитися з найкращими пропозиціями вам складно, то на «Вдома Онлайн» надаються рекомендації щодо вибору житлового комплексу. Ці рекомендації створені професійними фахівцями на основі даних про забудовників, аналізу характеристик об’єкту та порівняння з аналогами.

Дані про забудовників, етапи будівництва, ціни на новобудови

В більшості випадків для об’єктів, які ви побачите на порталі, надаються дані про власників, учасників будівництва, забудовників. Тому ви одразу можете ознайомитися з офіційними сертифікатами, паспортом ЖК та кейсом інших паперів. Також під новобудову надається конкретний опис с оглядом від таємного покупця,рейтингом.

Маючи у розпорядженні всю необхідну інформацію про ЖК, ви зможете обрати найкращу квартиру з гарантією надійності інвестування. Якщо вам знадобиться додаткова допомога, пошук вигідних акцій на купівлю житла, то зв’яжіться з менеджерами «Вдома Онлайн» у зручний час.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України