Новини

Повітряні кульки для будь-якого свята від магазину PatyStuff

Щоб створити святковий настрій та порадувати близьку людину, необов’язково витрачати велику суму грошей. Достатньо проявити трохи фантазії та скористатися сучасними пропозиціями від провідних виробників. Магазин PatyStuff пропонує повітряні кульки оптом, які вирізняються високою якістю та оригінальним дизайном. Придбати кульки вигідно магазинам та торговим точкам.

Які повітряні кульки можна купити у магазині PatyStuff

Повітряні кульки стали невід’ємним атрибутом дитячих свят, вечірок, Днів народжень, виписок з пологового будинку. Кульки асоціюються з легкістю, радістю та відчуттям чуда. Сьогодні, крім традиційних круглих моделей, виробники пропонують кульки у вигляді тваринок, цифр, літер (з яких можна скласти напис). Серед всього асортименту кулі можна розділити на декілька категорій.

  • Латексні. Кулі виготовляють різноманітних розмірів та кольорів. Надувають вироби гелієм за допомогою насосу. Їх використовують для створення фотозон, декору, арок тощо.
  • Прозорі. Такий тип куль вирізняється особливо ніжним виглядом. Їх застосовують для наповнення кольоровими кульками чи іншими предметами декору (штучними квітами, блискітками тощо). Прозорі кулі різного розміру використовують для створення оригінального декору на різних святах.
  • Звичайні повітряні кульки. Вони можуть бути однотонними чи з нанесенням логотипів, малюнків, зображень героїв. Кульки найчастіше купують для дитячих свят, щоб виготовити з них повітряні букети.

Особливості повітряних кульок з фольги

В каталозі магазину PatyStuff доволі популярні серед користувачів фольговані кульки. Особливості матеріалу дозволяють виготовляти кульки в різних розмірах та формах. Наприклад, найбільш популярні кульки з фольги у вигляді цифр, літер, сердечок, зірочок, фігурок героїв з мультфільмів та казок. Особливо цікаво виглядають об’ємні 3-Д кульки з ніжками.

Секретом кульки стає те, що вона імітує ходьбу героя: достатньо легенького подуву вітру, як фігурка починає «крокувати». Кульки надувають гелієм, проте ноги фігурки обтяжують картоном, тому вона не піднімається високого вгору. Кульки з фольги у вигляді героїв улюблених мультиків можна використовувати як елемент декору на дитячому святі або як доповнення до подарунка.

Замовити кульки оптом можна на сайті магазину, додавши потрібний товар у корзину, та за контактними номерами телефонів. Компанія PatyStuff співпрацює з найкращими логістичними компаніями, тому швидко доставляє замовлення до покупців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України