Війна РФ проти України

Повітряна тривога: росіяни запустили ударні дрони над Україною

Сьогодні ввечері, 2 листопада, російські війська знову запустили ударні дрони Україною. Про це повідомляють Повітряні сили Збройних сил України у Телеграм.

Одразу в кількох областях оголошено повітряну тривогу.

 Воздушная тревога: россияне запустили ударные дроны по Украине. ОБНОВЛЕНО

За даними карти тривог, станом на 21:40 тривогу оголошено у Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Черкаській областях.

У Повітряних силах повідомляють, що дрони зафіксували на Полтавщині. Вони прямують на захід, є загроза Черкаській області. Безпілотники росіян також помітили у Херсонській області. Вони прямують у бік Миколаївської області.

Крім того, ворожі БПЛА фіксували і на кордоні Запорізької та Дніпропетровської областей.

О 22.15 рух ударних БПЛА зафіксовано із Черкаської області у напрямку Київської.

О 22.18 повідомляється, що на Одещині – загроза застосування ударних БПЛА.

Українцям слід пам’ятати про правило двох стін. Це правило описує безпечне приміщення в будинку, в якому можна втекти від пострілів та вибухів. Між людиною та вулицею має бути як мінімум дві стіни, а краще навіть більше. Перша стіна перебирає силу вибуху – зруйнуватися може вікно чи вся стіна. Друга стіна приймає він осколки.

Таким чином, найбезпечнішим місцем у будинку є кімната за двома стінами від вулиці без вікон. Це може бути коридор, передпокій чи ванна, якщо вона знаходиться всередині квартири. А найнебезпечніші кімнати – бічні. Також небезпечно на верхніх поверхах.

Чи безпечно на сходових клітках залежить від типу будинку. Монолітно-каркасні будинки мають сильні стіни та багато арматури, в них можна ховатися на сходовій клітці або у під’їзді. Але панельні будинки не такі стійкі.

Якщо повітряна тривога застала на вулиці, необхідно швидко пройти до найближчого укриття (підземний перехід, станція метро, паркінг або бомбосховища); триматися якнайдалі від споруд стратегічного значення чи об’єктів критичної інфраструктури.

Для безпеки важливо встановити мобільний додаток «Повітряна тривога», щоб миттєво отримувати сповіщення про повітряну тривогу у вибраному місті чи області України від системи цивільної оборони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України