Війна РФ проти України

Повітряні Сили України провели льотні навчання. Фото

На початку липня в одній з льотних бригад Повітряного командування “Центр” Повітряних сил Збройних сил України провели показове льотно-тактичне навчання.

Навчання проходили з 1 по 3 липня цього року. Під час масштабних тренувань було здійснено 37 літако-вильотів з військових аеродромів “Васильків”, “Миргород” та “Озерне”.

Повітряні Сили України провели масштабні льотні навчання (фото)

Як відзначили в пресслужбі повітряного командування “Центр”, основною метою льотно-тактичних навчань було визначено підготовку авіаційної ескадрильї до виконання бойових завдань за призначенням та перевірка готовності авіаційної ескадрильї до застосування по повітряних цілях.

Повітряні Сили України провели масштабні льотні навчання (фото)

Також був здійснений показ командирам авіаційних бригад та ескадрильї ПвК “Центр” методів роботи командира і штабу з організації, забезпечення та управління бойовими діями авіаційної ескадрильї.

Повітряні Сили України провели масштабні льотні навчання (фото)

В ході навчання були відпрацьовані наступні питання:

    напад ДРГ на стоянку авіаційної ескадрильї;елементи охорони та оборони стоянки;робота технічно-експлуатаційної частини авіаційної в умовному виході на оперативний аеродром з елементами відновлення техніки, яка зазнала ушкодження під час ведення бойових дій;катапультування льотного складу з умовно збитого літака та дії пошуково-рятувальних груп щодо визволення льотчика.

Повітряні Сили України провели масштабні льотні навчання (фото)

Наголошується, що в навчаннях було ураховано бойовий досвід здобутий на Донбасі. Окрім штатного складу ескадрильї до вправ також залучався й молодий льотний склад останніх років випуску.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.