Війна рф проти України

Повітряна тривога: окупанти знову атакують Україну “Шахедами”

У деяких областях України оголосили повітряну тривогу через пуски дронів-камікадзе типу “Шахед”,повідомляє Telegram-канал командування Повітряних сил Збройних сил України.

 Повітряна тривога: окупанти знову атакують Україну "Шахедами"

За даними військовий, станом на 21:20 ворожі “Шахеди” тримають курс на Кіровоградську область.

 Повітряна тривога: окупанти знову атакують Україну "Шахедами"

Українцям важливо пам’ятати про правило двох стін. Це правило описує безпечне приміщення в будинку, де можна сховатися від вистрілів та вибухів. Між людиною та вулицею повинно бути як мінімум дві стіни, а найкраще ще більше.

Перша стіна вбирає силу вибуху – вікно може розбитися або вся стіна може обвалитися. Друга стіна приймає на себе осколки. Отже, найбезпечніше місце в будинку – це кімната за двома стінами від вулиці без вікон. Це може бути коридор, передпокій або ванна, якщо вона знаходиться всередині квартири. А найнебезпечніші кімнати – бічні.

Монолітно-каркасні будинки мають міцні стіни і багато арматури, в них можна сховатися на сходовій клітині або в під’їзді. Панельні будинки менш стійкі.

Якщо повітряна тривога застала на вулиці, то необхідно швидко пройти до найближчого укриття (підземний перехід, станція метро, паркінг або бомбосховище); триматися якомога далі від споруд стратегічного значення або об’єктів критичної інфраструктури.

Для безпеки важливо встановити мобільний додаток “Повітряна тривога”, щоб миттєво отримувати повідомлення про повітряну тривогу в обраному місті чи області України від системи цивільного захисту.

Про те, що відбувається, і куди летять ворожі дрони, можна дізнатися в Telegram-каналі Повітряних сил Збройних сил України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України