Політика

“Повідомлення про те, що Трамп просто залишить Україну Путіну, зовсім не схожі на правду” – журналіст Wall Street Journal

“Повідомлення про те, що Трамп просто залишить Україну Путіну, зовсім не схожі на правду”. Журналіст Wall Street Journal Боян Панчевскі — про можливе президентство Дональда Трампа

Заступник головного редактора BILD Пол Ронцхаймер поговорив із журналістом Wall Street Journal Бояном Панчевський про можливе президентство Дональда Трампа, про те, як це може вплинути на війну в Україні, і про те, чи зможе Трамп налагодити контакт із Володимиром Путіним.

«Повідомлення ЗМІ про те, що кандидат у президенти Трамп просто залишить Україну Путіну, зовсім не схожі на правду. Він має інші ідеї про те, що робити в цій війні, як вести переговори», — каже Панчевський.

За його словами, всіх довірених осіб Трампа, які можуть обійняти посади в його уряді, можна назвати «критиками Путіна» — і вони планують чинити на нього тиск.

Панчевський вважає, що Дональд Трамп може запропонувати угоду Володимиру Путіну.

«Вона буде включати такі речі: “Якщо ви не уклаєте з нами угоду і не захочете справедливого миру в Україні, тоді ми поставимо на Україну набагато більше зброї”, — вважає журналіст Wall Street Journal.

Крім того, Трамп може повністю відрізати великі російські банки — такі, як «Газпромбанк» — від міжнародних фінансових ринків. У той же час, на думку Панчевського, команда Трампа може діяти проти Росії та військовими засобами.

«Вони [американська влада] може знищити Кримський міст протягом тижня, а потім відрізати Кримський півострів від Росії. Вони могли б зробити це, наприклад, якби поставили [Україні] відповідну зброю. Якщо ви хочете, щоб міст зник, це не проблема», — каже Панчевськи.

Українська влада — Володимир Зеленський та його радники — поступово усвідомлюють, що Трамп, а не Байден можуть мати найкращі карти для переговорів з Путіним, зазначає журналіст Wall Street Journal.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України