Життя

Повідомлення, які чоловіки ненавидять отримувати від жінок

Бачили це зі свого репертуару в листуванні!

У сучасних відносинах листування може значною мірою вплинути на ті, чи вийде у вас щось чи ні. Просто вражаюче, як кілька простих слів на екрані (або надто багато їх) можуть викликати різні негативні емоції: від нудьги до роздратування і злості.

Не те щоб ти винна стримувати себе. Просто будь уважнішим до того, який ти можеш здатися через свої повідомлення, коли людина не чує тон твого голосу і не бачить вираз твого обличчя. До того ж, ніколи не варто обговорювати важливі питання по листуванню, просто тому що тобі ніяково говорити про це особисто. Просто пам’ять пам’ятай, що коли-то люди могли тільки дзвонити один одному, а то і зовсім лише розмовляти при зустрічі. Якщо у них виходило, то вийде і у тобі.

Отже, топ-9 повідомлень, які не варто слати чоловікові:

1. Повідомлення в стилі «Розваж мене».

Коли ти сидиш вдома, тобі нудно і хочеться якось розважитися, подумай перед тим, як писати твоєму хлопцеві просто так, «Привіт, що робиш?» наприклад. Якщо ти будеш занадто часто надсилати йому подібні безглузді повідомлення просто так, йому теж скоро стане нудно читати їх і відповідати.

2. Кілька повідомлень підряд.

Не. Відправляй. Повідомлення. З. Одного. Слова. Цей гріх у листуванні — погана звичка, кому б ти не писала. Ніхто не хоче почувати, що їх телефон постійно вібрує або дзвонить, ніхто не хоче відволікатися по 20 разів поспіль на повідомлення від одного і того ж людини. Зберися з думками і напиши одне повідомлення. Так ти знизити ризик, що він може кинути свій телефон в стіну через подразнення від твоїх повідомлень.

3. Нескінченно довгі повідомлення.

Якщо у тебе накопичилося занадто багато інформації, подзвони йому або дочекайся зустрічі. І тим більше не пиши йому довгі параграфи повідомлень, і всі на різні теми. Якщо він зайнятий, то взагалі навряд чи прочитає твою історію.

4. Пасивно-агресивні повідомлення.

З таким важко впоратися при особистому спілкуванні, не кажучи вже про листування. Наприклад, якщо ти зла на нього, а він пише тобі, щоб запросити зустрітися, не пиши просто «Ок» або «Не можу». Звичайно, він зрозуміє, що ти злишся, альо не зрозуміє, чому. Це його збентежить, так що коли він напиши «щось трапилось?» краще відповідай йому чесно, що вам потрібно зустрітися і обговорити.

5. Повідомлення зі змістом «У мене немає свого життя».

Отже, у пятницю вдень ти написала йому, запитавши, чим він буде займатися на вихідних. Вже майже вечір, і замість того, щоб піти з подругами погуляти, ти сидиш вдома і чекаєш від нього повідомлення. У підсумку тобі набридає, і ти пишеш «Ти мені відповіси?». Не чуються тобі нотки нав’язливості і вимогливості? Він їх точно відчує. І вирішить, що в тебе немає свого життя крім нього. Але гідна жінка не чекає, поки чоловік відповість на її повідомлення. Вона навіть не думає про це, тому що вже весело проводити час з друзями або займаючись своїми справами.

6. Повідомлення зі змістом «Оціни мене».

Якщо чоловік зустрічається з тобою, значить, ти йому подобаєшся. І значить вистачить бути невпевненою в собі. Ніяких «Ми ж точно зустрінемось завтра, так?» або ще гірше «Чому я тобі подобаюся?». Будь-які повідомлення з метою упевнитися в його почуттях — погана ідея. По-перше, це показує йому твою невпевненість, а це не подобається чоловікам. По-друге, ти шукаєш оцінку не там, вона повинна виходити зсередини — твоя внутрішня самооцінка. Щоб бути впевненою в собі, потрібні не його запевнення, що ти красива і хороша, а твоя любов до себе.

7. Повідомлення про статус відносин.

Це нормально, що ти хочеш зрозуміти статус ваших відносин. Але не з’ясовуй це по листуванню. За повідомленням йому навіть легше буде піти від питання, змінити тему чи у цілому проігнорувати твоє питання, ніж при особистій зустрічі.

8. Перше визнання в любові.

Якщо ти відчуваєш, що готова сказати йому три головних слова, прибережи це для особистої зустрічі. Знову-таки, в листуванні є ризик, що він не відповість тобі, або твої слова не матимуть належної дії.

9. Розставання.

Ніхто не хоче, щоб його кидали по листуванню. Це може здаватися легко: «Здається, у нас нічого не вийде», але це неправильно. Просто уяви, якби так вчинили з тобою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.