Авторські статтіНовини

Поведінка “зірки прибульців” стає все більш дивною

Одна з найбільш таємничих зірок KIC 8462852, розташована в сузір’ї Лебедя, стала згасати. Вчені вважають, що причиною такого процесу є викачування енергії прибульцями.

Незважаючи на абсурдність такої думки, опубліковану доповідь в бібліотеці arXiv.org містить докази, що підтверджують зовнішнє втручання в баланс зірки. Вчені ведуть спостереження за KIC 8462852 вже 7 років. За цей проміжок часу фахівці кілька разів спостерігали стрибки енергії на таємничій зірці. У середньому виявлялася втрата яскравості світла на 25%.

Після того, як вчені зібрали всі результати дослідження, вони прийшли до висновку, що хтось з «поза» використовує енергію в своїх цілях. Зараз же небесне світило гасне з кожним днем на 1-7%, тому вже через 2 тижня зірки може і не стати. Деякі фахівці схиляються до думки, що навколо KIC 8462852 існує «сфера Дейсона», яка і відбирає всю енергію. Результати спостережень зараз обговорюють багато вчених, але до кінцевих висновків навряд чи вони прийдуть, тому що дістатися до сузір’я Лебедя дуже складно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України