Поведінка “зірки прибульців” стає все більш дивною

Одна з найбільш таємничих зірок KIC 8462852, розташована в сузір’ї Лебедя, стала згасати. Вчені вважають, що причиною такого процесу є викачування енергії прибульцями.

Незважаючи на абсурдність такої думки, опубліковану доповідь в бібліотеці arXiv.org містить докази, що підтверджують зовнішнє втручання в баланс зірки. Вчені ведуть спостереження за KIC 8462852 вже 7 років. За цей проміжок часу фахівці кілька разів спостерігали стрибки енергії на таємничій зірці. У середньому виявлялася втрата яскравості світла на 25%.

Після того, як вчені зібрали всі результати дослідження, вони прийшли до висновку, що хтось з «поза» використовує енергію в своїх цілях. Зараз же небесне світило гасне з кожним днем на 1-7%, тому вже через 2 тижня зірки може і не стати. Деякі фахівці схиляються до думки, що навколо KIC 8462852 існує «сфера Дейсона», яка і відбирає всю енергію. Результати спостережень зараз обговорюють багато вчених, але до кінцевих висновків навряд чи вони прийдуть, тому що дістатися до сузір’я Лебедя дуже складно.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh