Війна РФ проти України

Потужний наступ росіян на Авдіївку: в ISW повідомили про наслідки

З 10 жовтня Авдіївка (Донецька область) потрапила до центру уваги ЗМІ та експертної спільноти через започатковане російськими окупантами потужне наступ на місто. Загарбники хочуть оточити місто та кидають усі сили на досягнення цієї мети.

Сили оборони України завдали окупантам значних втрат, рекорд яких поставлено 19 жовтня.

21 жовтня ворог дещо знизив темпи наступальних дій біля міста, а російські військові блогери стверджували, що загарбницькі війська РФ нібито поступово просувалися на північ від Авдіївки біля породного відвалу у напрямку села Бердичі, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

“Українські та російські джерела вказали, що російські війська здійснили ще один наступ на Авдіївку між 19 і 20 жовтня, а геолокаційні кадри, опубліковані 21 жовтня, підтверджують, що російські сили досягли незначних успіхів на північний захід від Авдіївки в районі породного відвалу”. аналітики

Нагадаємо, Z-військор розповів про перевагу безпілотної авіації ЗСУ та майстерність українських дронщиків. “ЗСУ освоїли безпілотну авіацію як самостійний вид війни. З погляду військової науки, це принципово новий вид бою. Співвідношення сил таке: там, де в українців рота БПЛА, у нас взвод. Де українці мають 10 “Хімарс”, у нас одна. Де у них “Баба яга”, у нас взагалі нічого нема”, – написав Живов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України