Потрібно зупинити терор на вулицях і «перевертнів у погонах», які використовують методи Пукача

Влада повинна захистити кожну людину, і саме на це необхідно зорієнтувати роботу правоохоронних органів. Про це в інтерв’ю газеті «День» заявив народний депутат від «УДАРу Віталія Кличка» Валентин Наливайченко. «Будь-який фахівець у цій сфері знає, що безпека – це стан, коли державі і людям нічого не загрожує. Тому владі треба діяти і розуміти власну відповідальність. Відвести силовиків, зупинити терор на вулицях, виявити «перевертнів у погонах», які повертаються і використовують методи Пукача», – наголосив депутат.

Наливайченко підкреслив, що ми маємо справу вже з системною кризою. «Сьогодні, коли питання національної безпеки як ніколи актуальні, в країні немає секретаря РНБО. Це неприпустимо. Ситуація вимагає від влади відповідальних рішень», – сказав політик. На його думку, це мають бути зміни в правоохоронній та безпековій сферах. Паралельно має формуватися уряд, який почне нарешті виводити країну з соціальної, фінансової і економічної кризи.

«Треба повернути країну з війни. А ті рецепти, які сьогодні пропонує влада, нагадують, швидше, ситуацію з доливанням бензину в вогонь», – сказав Наливайченко.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh