Авторські статті

Потрібно зупинити терор на вулицях і «перевертнів у погонах», які використовують методи Пукача

Влада повинна захистити кожну людину, і саме на це необхідно зорієнтувати роботу правоохоронних органів. Про це в інтерв’ю газеті «День» заявив народний депутат від «УДАРу Віталія Кличка» Валентин Наливайченко. «Будь-який фахівець у цій сфері знає, що безпека – це стан, коли державі і людям нічого не загрожує. Тому владі треба діяти і розуміти власну відповідальність. Відвести силовиків, зупинити терор на вулицях, виявити «перевертнів у погонах», які повертаються і використовують методи Пукача», – наголосив депутат.

Наливайченко підкреслив, що ми маємо справу вже з системною кризою. «Сьогодні, коли питання національної безпеки як ніколи актуальні, в країні немає секретаря РНБО. Це неприпустимо. Ситуація вимагає від влади відповідальних рішень», – сказав політик. На його думку, це мають бути зміни в правоохоронній та безпековій сферах. Паралельно має формуватися уряд, який почне нарешті виводити країну з соціальної, фінансової і економічної кризи.

«Треба повернути країну з війни. А ті рецепти, які сьогодні пропонує влада, нагадують, швидше, ситуацію з доливанням бензину в вогонь», – сказав Наливайченко.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України