Авторські статті

Потап з Колумбії закликав українців “продовжувати йти до перемоги”

Продюсер і виконавець Олексій Потапенко, відомий як Потап, полетів до Колумбії. Саме там він розвиватиме свій бізнес і музичну кар’єру.

На своїй сторінці в Instagram він написав, що Колумбія – це країна, яка визначає музичні тренди в Латинській Америці.

“Колумбійські артисти, такі як Shakira, J Balvin, Karol G і Maluma, – справжні лідери світової музичної індустрії. І, як продюсеру, я маю надзвичайну можливість познайомитися з цією країною та працювати з найкращими авторами над створенням нових суперхітів”, – написав Потап.

Нещодавно на його сторінці з’явився пост, у якому продюсер поміркував про складнощі, які неминуче чекають на людину, яка обрала шлях саморозвитку.

А потім Потап звернувся до співвітчизників і закликав усіх нас не боятися цього, і всіма силами наближати перемогу.

“Навпроти всіх труднощів є відчуття вірного шляху. Ми не просто боремося для себе; ми ростемо для своїх родин, друзів і країни. Незважаючи на багато ненависті та негативу, що зустрічається на шляху, ми продовжуємо прагнути до нових вершин і не дозволяємо перешкодам затримати нас. Пам’ятайте, кожен крок вперед підводить нас ближче до досягнення наших мрій. Давайте продовжувати йти до Перемоги, рости і яскраво сяяти!” – пише Олексій Потапенко під новим фото.

Українці чомусь таких натхненних промов не оцінили, засуджуючи його за регулярні від’їзди. Утім знайшлися фанати, які знайшли в його словах раціональне зерно, до якого варто прислухатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України