Здоров'я

Постукування по щитовидній залозі і ще 6 корисних вправ

Ця програма, розроблена на основі досвіду кінезіології, не позиці у вас багато часу і принесе багато користі. Десять хвилин щоденних зайняти — і у вас значно збільшується життєва енергія, ви стаєте стійкіше до стресів, забудете про хвороби.

Крім того, програма може служити як терапія миттєвого реагування при болях в спині, головному болю, поширених захворюваннях системи травлення, психологічних проблемах, пов’язаних з втомою, труднощами концентруватися на конкретній справі, перепади настрою.

1. Постукування по щитовидній залозі

Щитовидна залоза розташована під підборіддям, в середині шиї. У кінезіології вона вважається як би центральним пультом управління життєвою енергією людини.

Складіть руку в злегка розслаблений кулак і обережно постукуйте їм по шиї у напрямку до грудини 10 разів, потім зробіть глибокий вдих. Повторіть вправу кілька разів.

2. Дотик чола

Доторкніться пальцями обох рук до обох виступів лобової кістки над бровами. Закрийте очі і натискайте на ці точки так довго, поки не відчуєте почастішання пульсу. Після цього зробіть очима кругові обертальні рухи. Цю вправу рекомендується робити кілька разів протягом дня, так само як і наступне: кладіть одну долоню собі на чоло, іншу — на шию ззаду, ближче до потилиці. І тримайте так, злегка стискаючи голову, 1-2 хвилини.

При емоційних навантаженнях постукуйте пальцем по центрам брів. Ця вправи розслабляє і знімає тривогу.

3. Масаж вух

Масажуйте мочки вух великими і вказівними пальцями рук, поки не відчуєте легке потепління вушних раковин. Краще всього розташувати великий палець з тільного боці мочки, вказівний — спереду вухан. Слідом за масажем злегка зволікайте мочку вухан тому, поки не відчуєте натяг тканин.

4. Про диханні

Поверхневе дихання виводить мозок і тіло з рівноваги. Оскільки пріоритет належить мозку, тіло позбавляється доступу кисню, необхідного для виконання інших життєво важливих функцій.

Навіть в мозку вторинні контури виживання відключаються. Так, позбавлені чітких сигналів від «джерела», м м’язи функціонують ненормально, або стискуються, або стають слабкими.

Глибоке, контрольоване дихання врівноважує як мозок, так і все тіло. Якщо ми вдихаємо глибоко, кисень проникає, масажує і наповнює весь організм. Коли ми глибоко видихаємо, токсини природних шляхом самі видаляються через шкіру та іншими природними шляхами.

Розглядайте свідомо регульоване глибоке дихання як фізична вправи – це найкраще фізична вправи для всього тіла.

5. Енергетизатор

Ця вправи розслабляє м’язи корпусу тіла. У результаті підвищується рівень кисню в крові, розслаблюються м’яка м’язи шиї і плечей, посилюється приплив спинномозковій рідині, в центральній нервовій системі. Вправи допомагає пробудити весь організм, особливо після втомливої роботи за комп’ютером або довгого сидіння.

Щоб виконати цю вправу, покладіть руки на стіл перед собою. Нахиліть підборіддя до грудей. Відчуєте розтягування м язів spini і розслаблення плечей. З глибоким вдихом закиньте голову назад, прогніть спину і розкрийте грудну клітку. Потім зробіть видих, знову розслабте спину і опустіть підборіддя до грудей.

Якщо виконувати цю вправу 5-10 хвилин, то воно стимулює і підвищує концентрацію уваги. Тіло здійснює рух, яке активізує вестибулярний апарат, «пробуджує мозок», розслабляє плечовий пояс. А це покращує слух і збільшує циркуляцію кисню, полегшуючи тим самим функціонування нервової системи. Це ще один незамінний вправі при роботі за комп’ютером. Після нього ми відчуваємо себе активними, повними енергії і готовими до узагальнення своїх думок.

6. Енергетичні позіхання

Для виконання енергетичного позіхання масажуйте м’язи навколо зони челюсно-скроневого суглоба. Цей суглоб знаходиться прямо перед вушним отвором і є суглобом, що з’єднання єднує верхню і нижню щелепи. Через цей суглоб проходять стовбури п’яти основних черепних нервів, які збирають сенсорну інформацію від всього обличчя, очних м язів, мови і рота, активізують всі м’які м’язи обличчя, очей і рота при жуванні і відтворення звуків.

Коли ми перебуваємо у стані стресу, наша щелепу часто стискається, і передача імпульсів через цю область знижується. Енергетичні зевки розслаблюють все обличчя, і тоді надходження сенсорної інформації відбувається більш ефективно.

Якщо у дітей виникають проблеми з читанням, можливою причиною цього є те, що їхні очі працюють неузгоджено. ІЗ-за стресу діти також можуть погано чути. Напуга в щелепно-скроневих суглобі, може заважати їм розмовляти, що також позначається на мисленні. Енергетичні позіхання надає позитивну дію. Завдяки розслабленню м язів і полегшення функціонування нервів щелепно-скроневого суглоба, поліпшуються всі пов’язані з ними функції очей, лицьових м язів і рота.

7. Лобно-потилична корекція

Лобно-потилична корекція допомагає відновити кровообіг мозку і виринути з минулого, зі страху. Я її всім рекомендую, здорово було б її робити + позитивні мислення: дихати і візуалізувати себе такими якими ви хочете бути вільними і радісними. Вона дуже проста — одна рука на лоб, інша потилицю, тримайте стільки часу, щоб під рукою на лобі відчути пульс. Це скаже, що відновився кровообіг мозку

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України