Новини

Постільна білизна та комфортний сон: який матеріал обрати для комплекту?

Люди приділяють багато уваги вибору ліжка, матраца, подушок та постільної білизни. Саме від цього залежить міцний та здоровий сон, а відповідно й самопочуття протягом усього дня. Перед тим, як купити постільну білизну, потрібно звернути увагу на матеріали виготовлення. Вони є різні.

Який матеріал кращий для постільної білизни?

Виробники постільної білизни використовують різні матеріали. Кожен з них має свої переваги та недоліки. Ось найпопулярніші:

  • Бавовна. Це повністю натуральний органічний матеріал, який дає шкірі дихати, не викликає алергії та ідеально підходить для забезпечення комфортного сну. 
  • Сатин. Цей матеріал також повністю натуральний, але такий гладкий, як шовк. Багато хто обирає саме сатин для постільної білизни. Такі комплекти мають ідеальне співвідношення ціни та якості. Підходять дорослим та дітям.
  • Бязь. Це також вид бавовняних матеріалів. Тканини нагадує сатин, але трохи жорсткіша. Ціна на неї більш бюджетна. Постільна білизна з бязі не втрачає свого вигляду, чудово переться, швидко сохне та дає можливість тілу дихати.
  • Шовк. Це дорогий матеріал, але надзвичайно ніжний. Найкращим вважається японський шовк. Він має чудові характеристики, ідеально пропускає повітря та підтримує потрібну температуру тіла. Сон на такій білизні буде по-справжньому королівським.
  • Жакард. Це дуже дорогий матеріал, який можуть дозволити собі далеко не усі. Таку постіль часто купують в готелі високого класу. Постільна білизна з жакарду дуже приємна на дотик, довго служить, витримує до 300 прань та чудово пропускає повітря.

Це не повний перелік тканин, які використовується під час пошиття постільної білизни. Під час вибору варто орієнтуватись не лише на загальні характеристики, але й на особисті відчуття. Адже комусь може подобатись, наприклад, шовк, а іншому сатин. І тут справа не в ціні.

По чому обирається постільна білизна?

Обирати постільну білизну варто по трьох критеріях: розмір, матеріал і дизайн. З тканинами вже все зрозуміло. Наступний крок – розмір. Покупець повинен чітка знати розмір ліжка, щоб постіль не була занадто мала чи велика. Найпопулярнішими вважаються двоспальний та євро розмір. Багато хто купує до комплекту окремо простирадло на резинці. Це дуже зручно, адже під час сну нічого не буде сповзати та заважати.

У виборі дизайну варто орієнтуватись на власні вподобання та інтер’єр спальні. Часто покупці обирають однотонну постільну білизну, яка буде підходити під будь-яку кімнату. 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України