Посол України відповів екс-президенту Чехії, який захоплювався витримкою Путіна. Відео

Український посол у Празі Євген Перебийніс прокоментував висловлювання колишнього президента Чехії Вацлава Клауса про введеня військового стану Україні і терплячому Володимиру Путіну. Політик зробив його в недільному ефірі телеканалу Prima.

«Найбільшою загрозою нашій нацбезпеки я вважаю Україну. Вона, підборкувана західними політичними елітами, в тому числі і нашої, робить все, щоб якомога частіше провокувати Росію і президента Володимира Путіна. Я бачу в цьому вогнище небезпеки і думаю, що Путін як і раніше поводиться обережно і тверезо, не реагуючи на кожну провокацію. І це щастя, бо якби на його місці був хтось інший, міркує хаотично, то ця порохова бочка вже давно могла вибухнути», – сказав Клаус.

Український посол не залишив без уваги цю заяву, прокоментувавши його у своєму «Твіттері».

«Я хотів би задати Вацлаву Клаусу одне питання: чи означає його висловлювання про Україну згода з тими, хто вважає, що саме Чехословаччина в 1938 році спровокувала «обережно і тверезо рассуждавшего» Гітлера?», – написавши Перебийніс.

Відповідь дипломата сподобався деяким опозиційним чеським політикам, у тому числі Мирославу Калоусеку, і зібрав понад 800 лайків.

Comments

0 comments

One comment

  1. мирослав

    ця худоба не краща земана.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh