Авторські статтіДіаспора

Посол України відповів екс-президенту Чехії, який захоплювався витримкою Путіна. Відео

Український посол у Празі Євген Перебийніс прокоментував висловлювання колишнього президента Чехії Вацлава Клауса про введеня військового стану Україні і терплячому Володимиру Путіну. Політик зробив його в недільному ефірі телеканалу Prima.

«Найбільшою загрозою нашій нацбезпеки я вважаю Україну. Вона, підборкувана західними політичними елітами, в тому числі і нашої, робить все, щоб якомога частіше провокувати Росію і президента Володимира Путіна. Я бачу в цьому вогнище небезпеки і думаю, що Путін як і раніше поводиться обережно і тверезо, не реагуючи на кожну провокацію. І це щастя, бо якби на його місці був хтось інший, міркує хаотично, то ця порохова бочка вже давно могла вибухнути», – сказав Клаус.

Український посол не залишив без уваги цю заяву, прокоментувавши його у своєму «Твіттері».

«Я хотів би задати Вацлаву Клаусу одне питання: чи означає його висловлювання про Україну згода з тими, хто вважає, що саме Чехословаччина в 1938 році спровокувала «обережно і тверезо рассуждавшего» Гітлера?», – написавши Перебийніс.

Відповідь дипломата сподобався деяким опозиційним чеським політикам, у тому числі Мирославу Калоусеку, і зібрав понад 800 лайків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України