Посол Ватикану Клаудіо Гуджеротті відвідав Краматорськ

Сьогодні 24 лютого, Апостольський Нунцій зустрівся з мером Краматорська побував в благодійному фонді “Карітас Краматорськ”, а також має намір зустрітися з переселенцями, що проживають в Краматорську.

На початку Клаудіо Гуджеротті відвідав міськвиконком, де зустрівся з міським головою Андрієм Панковим і обговорив з ним деякі гуманітарні питання. Основною ж темою була тема переселенців і їх адаптації.

Після зустрічі з міським головою, архієпископ відвідав благодійний фонд “Карітас Краматорськ”, основою діяльності якого є якраз допомога ВПО.

Зі словами привітання до апостольського нунція звернувся глава “Карітас Краматорськ” отець Василь (Іванюк):

Крім того, на зустрічі з Клаудіо Гуджеротті були присутні представники ради церков міста Краматорська, позаштатний радник міністра соцполітики Олександр Ворошков, а також керівництво Попаснянського району Луганської області.

Про мету свого візиту, архієпископ сказав, що прибув, перш за все, для того щоб “передати підтримку Папи людям Донбасу і запевнити людей, що їх проблеми дуже близькі Святому Престолу”:

Також апостольський нунцій передав послання Папи Римського народу Донбасу:

У спілкуванні з апостольським нунцієм представники євангельських церков відзначили надзвичайну важливість і унікальність взаємодії християн різних конфесій на ниві благодійної та волонтерської діяльності в Краматорську. Відзначалася і провідна роль у цій діяльності фонду Карітас, а також той факт, що крім матеріальної допомоги, переселенці потребують і  духовної та психологічної підтримки

Цю позицію підтримав і президент “Карітас Україна” Андрій Васькович:

“Важливо не тільки дати людині матеріальну підтримку, а й віру, і надію на майбутнє. З досвіду можу сказати, що люди, які пережили жахи війни дуже надихаються, коли відчувають до себе добре і людське ставлення. І наше завдання стати такими натхненниками”.

 

Для довідки, тільки за 6 місяців минулого року, “Карітас Краматорськ” витратив понад 4,5 мільйонів гривень на харчування і медикаменти для нужденних. Також благодійний фонд починає більш активну діяльність в Луганській області, особливо в прифронтовій зоні.

Після закінчення зустрічі і знайомства з персоналом “Карітас Краматорськ”, архиєписокп Клаудіо Гуджеротті висловив бажання відвідати молодіжну платформу “Вільна хата” та поспілкуватися з молоддю Краматорська, а також відвідати сім’ї переселенців, які проживають в місті. Цю позицію підтримав і президент “Карітас Україна” Андрій Васькович: “Важливо не тільки дати людині матеріальну підтримку, а й віру, і надію на майбутнє. З досвіду можу сказати, що люди, які пережили жахи війни дуже надихаються, коли відчувають до себе добре і людське ставлення. І наше завдання стати такими натхненниками”.

Джерело: vp.donetsk.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh