Новини з Австрії

Після спаду в 2019 році контрабанда людей в Австрію знову набирає обертів

Після весняного спаду, пов’язаного з коронавірусом, влітку кількість випадків контрабанди людей (незаконного ввезення мігрантів) знову збільшилося

У липні і серпні було затримано 4390 нелегалів – не рахуючи 134 мігрантів, які нещодавно прибули в східну Австрію. Зростання склало близько 20%.

20 000 і більше нелегальних мігрантів в даний час застрягли на Західних Балканах. Близько 100 000 біженців чекають на материковій частині Греції / островах. Біженці прибувають з Афганістану, Сирії та Іраку. Спіймані контрабандисти – це в основному чоловіки у віці від 21 до 40 років, які прибули із Сирії (36), Австрії (22), Туреччини (20), Сербії (18) і Афганістану (16).

Тільки за останній тиждень було зареєстровано три випадки

38 нелегалів були доставлені на вантажівці в Брук-ан-дер-Лейта в Нижній Австрії, 70 були кинуті недалеко від Клаузен-Леопольдсдорф і 26 афганців були затримані прямо на вулиці в Парндорфі в Бургенланді. Всі вони приїхали за 6000-8000 євро на спеціально підготовлених для цього вантажівках. Німеччина також відправляє назад все більше і більше людей: в липні і серпні 2020 року 1 449 мігрантів були повернуті до Австрії.

Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер реагує на це збільшення: «Цифри за останні кілька тижнів показують зростаючий тиск. Тому ми будемо все більше покладатися на використання дронів для спостереження за нашими кордонами ».

У четвер з аеропорту Відня вилетів черговий чартер на репатріацію. 35 осіб з негативними рішеннями про надання притулку були передані на їх батьківщину – в Вірменію та Грузію.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: Polizei

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України