Після спаду в 2019 році контрабанда людей в Австрію знову набирає обертів

Після весняного спаду, пов’язаного з коронавірусом, влітку кількість випадків контрабанди людей (незаконного ввезення мігрантів) знову збільшилося

У липні і серпні було затримано 4390 нелегалів – не рахуючи 134 мігрантів, які нещодавно прибули в східну Австрію. Зростання склало близько 20%.

20 000 і більше нелегальних мігрантів в даний час застрягли на Західних Балканах. Близько 100 000 біженців чекають на материковій частині Греції / островах. Біженці прибувають з Афганістану, Сирії та Іраку. Спіймані контрабандисти – це в основному чоловіки у віці від 21 до 40 років, які прибули із Сирії (36), Австрії (22), Туреччини (20), Сербії (18) і Афганістану (16).

Тільки за останній тиждень було зареєстровано три випадки

38 нелегалів були доставлені на вантажівці в Брук-ан-дер-Лейта в Нижній Австрії, 70 були кинуті недалеко від Клаузен-Леопольдсдорф і 26 афганців були затримані прямо на вулиці в Парндорфі в Бургенланді. Всі вони приїхали за 6000-8000 євро на спеціально підготовлених для цього вантажівках. Німеччина також відправляє назад все більше і більше людей: в липні і серпні 2020 року 1 449 мігрантів були повернуті до Австрії.

Міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер реагує на це збільшення: «Цифри за останні кілька тижнів показують зростаючий тиск. Тому ми будемо все більше покладатися на використання дронів для спостереження за нашими кордонами ».

У четвер з аеропорту Відня вилетів черговий чартер на репатріацію. 35 осіб з негативними рішеннями про надання притулку були передані на їх батьківщину – в Вірменію та Грузію.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: Polizei

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh