Посередині Антарктики є льодова католицька каплиця

Антарктида є дивним гігантським материком на Південному полюсі нашої планети. Надзвичайні зимові температури більше ста градусів за Фаренгейтом нижче нуля, кілька тисяч людей живуть там в різні періоди часу. І тому, що, як у всіх людей, у них є духовні потреби, є ряд каплиць на різних державних базах.

Просто так сталося, що найпівденніша каплиця є католицька каплиця на аргентинській базі Бельграно II (більш ніж 800 миль від Південного полюсу). І вона є унікальною: вона вирізана з чистого льоду.

Це є постійна крижана печера.

Перша база Бельграно була побудована в 1950-х роках, але від неї довелося відмовитися, так як лід, на якому вона була побудована не був достатньо стабільним. Пошук добрих місць для постійних баз є певною проблемою, так як 98% території Антарктиди покриті льодом. На щастя, уряд Аргентини знайшов близько гектара вільної від льоду суші поруч, і була відкрита база Бельграно II в 1979 році.

Але у льоді поблизу, люди викопали систему тунелів, і побудували католицьку каплицю всередині. Нею, як і раніше, користуються вчені, які працюють на базі сьогодні.

Ось так виглядає вхід до тунелів:

А ось як виглядає частина системи тунелів зсередини:

Ви навряд чи хотіли б застрягти там.

А ось декілька зображень з каплиці:

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh