Новини

«Пори Року» Будинки для літніх людей в Києві

Будинки для літніх людей https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv надають свої послуги дуже різним стареньким. Хтось із мешканців центру може бути активним та веселим, хтось важкохворим або переживати депресію. Усі ці люди мають можливість отримати якісне піклування в одному зі столичних пансіонатів. Проте ми хочемо допомогти вам правильно обрати заклад з урахуванням стану вашого родича та його потреб.

Оцінюємо стан людини похилого віку

Для того, аби знайти відповідний варіант, насамперед варто провести оцінку стану старенького та прийняти до уваги усі тонкощі його здоров’я. Розглянемо це на декількох прикладах:

  1. Для чималої кількості літніх людей основною проблемою стають не хронічні захворювання, а самотність. Тобто загальний стан організму людини може бути цілком прийнятний, а от спосіб життя невідповідний. Це помітно по загальному настрою, звичці бути незадоволеним, нездатності долати найменші труднощі, апатії. У цьому випадку варто звернути уваги на заклади де надають професійну психологічну допомогу, а також пропонують активну соціальну програму та піклуються про дозвілля стареньких.
  2. Люди з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, артрит та інші, потребують постійного моніторингу здоров’я та періодичної корекції лікування. Крім того, надзвичайно важливо передбачати імовірні погіршення стану та своєчасно їх попереджати. Тож звертайте увагу на те, щоб в обраному закладі постійно працювали фахівці які потрібно саме вашому родичу.
  3. Хворі на прогресуючі хвороби, такі як деменція, хвороба Альцгеймера чи Паркінсона, також потребують постійного контролю. Не всі заклади беруться піклуватись про стареньких з деменцією, адже цей недуг досить швидко прогресує і стан хворого стабільно погіршується, тож якщо ваша бабуся чи дідусь має таку хворобу, варто поговорити про це з керівництвом центру та дізнатись, чи є у них умови для догляду за такою людиною. Пансіонати для хворих на деменцію
  4. Лежачі хворі. Це особливий вид стареньких, які потребують максимальної уваги. Деякі з них знаходяться у такому стані тимчасово і можуть встати на ноги завдяки якісно проведеній реабілітації. А дехто потребує пожиттєвого догляду, і дуже важливо щоб в пансіонаті були для цього необхідні умови.

Великий відсоток сучасних пансіонатів для людей похилого віку має певну умовну спеціалізацію. Це не означає, що в центрі живуть тільки люди з конкретними захворюваннями. Та наприклад, якщо ви потребуєте таких послуг, як реабілітація старенького після інфаркту, інсульту або переламу шийки стегна, варто звернутись туди, де працюють найкращі лікарі та реабілітологи.

Кого не можуть прийняти у приватний пансіонат для літніх людей

Кожен будинок для людей похилого віку встановлює власні правила перебування в центрі. Але існує загальний перелік протипоказань для такого переїзду, який вам обов’язково необхідно знати: будь-які захворювання у гострій стадії, особливо інфекційні та ті що потребують невідкладного лікування у лікарні, онкологічні захворювання у термінальних стадіях, трофічні виразки, специфічні захворювання психіки та нервової системи що потребують особливого лікування серйозними препаратами.

В усіх інших випадках ви можете сміливо підшукувати заклад що відповідає вашим критеріям та спілкуватись про можливість розміщення свого родича на постійне або тимчасове проживання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України