Авторські статті

Портников: Анонсованої олімпіади не буде – електорату Зеленського доведеться харчуватися словами і запивати обіцянками

Країна, яка досі не розрахувалася з боргами перед міжнародними організаціями. Країна, яка веде війну і змушена урізати соціальні витрати. Країна, яка досі не провела необхідні непопулярні реформи. Країна, в якій немає грошей на спорт, в якій олімпійські чемпіони випрошують собі квартири у держави і записуються у виборчі списки, щоб вижити.
Президент цієї країни бажає провести Олімпійські ігри – захід, від якого відмовляються жителі найбагатших міст світу. На референдумах, між іншим.

Коли Україна отримала право на проведення чемпіонату Європи з футболу, а потім сталася криза, я попереджав співвітчизників, що грошей на це у країни немає. Але українці взагалі не здатні зрозуміти, звідки беруться гроші. Їм було приємно побігати по вулицях і посидіти на стадіонах, попишатися – а потім залазити в неоплатні борги і обурюватися «зубожінням».

Мудрий народ!

Єдине, що мене заспокоює – так це те, що Янукович, який був таким самим висуванцем люмпенізованої частини електорату, як і Зеленський, дійсно був здатний разом зі донецькою ОПГ здійснити свої божевільні наміри. А Зеленський – актор розмовного жанру. Ніякої Олімпіади не буде – як не буде ніякого відновлення територіальної цілісності, зниження тарифів та іншого. Електорату Зеленського доведеться харчуватися словами і запивати обіцянками.

Віталій Портников

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.