Портников: Анонсованої олімпіади не буде – електорату Зеленського доведеться харчуватися словами і запивати обіцянками

Країна, яка досі не розрахувалася з боргами перед міжнародними організаціями. Країна, яка веде війну і змушена урізати соціальні витрати. Країна, яка досі не провела необхідні непопулярні реформи. Країна, в якій немає грошей на спорт, в якій олімпійські чемпіони випрошують собі квартири у держави і записуються у виборчі списки, щоб вижити.
Президент цієї країни бажає провести Олімпійські ігри – захід, від якого відмовляються жителі найбагатших міст світу. На референдумах, між іншим.

Коли Україна отримала право на проведення чемпіонату Європи з футболу, а потім сталася криза, я попереджав співвітчизників, що грошей на це у країни немає. Але українці взагалі не здатні зрозуміти, звідки беруться гроші. Їм було приємно побігати по вулицях і посидіти на стадіонах, попишатися – а потім залазити в неоплатні борги і обурюватися «зубожінням».

Мудрий народ!

Єдине, що мене заспокоює – так це те, що Янукович, який був таким самим висуванцем люмпенізованої частини електорату, як і Зеленський, дійсно був здатний разом зі донецькою ОПГ здійснити свої божевільні наміри. А Зеленський – актор розмовного жанру. Ніякої Олімпіади не буде – як не буде ніякого відновлення територіальної цілісності, зниження тарифів та іншого. Електорату Зеленського доведеться харчуватися словами і запивати обіцянками.

Віталій Портников

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh