Авторські статті

Портников: Зеленському так і доведеться завжди працювати ліфтом

Нардепи від «Слуги народу» в більшості своїй є безідейними випадковими людьми в політиці, які просто скористалися ім’я ям президента Володимира Зеленського для того, щоб потрапити на владний олімп. Схожим шляхом пішов і сам Зеленський, використовуючи інфантилізм, наївність і безвідповідальність своїх виборців. Тому Зеленський для парламентаріїв «Слуги народу» ніякий не лідер, а всього лише «соціальний ліфт», який вже приїхав до потрібного поверху. Про це у своєму блозі пише політолог, публіцист і журналіст Віталій Портников.

Він зазначає, найцікавіше, що ніякого виходу з ситуації, що склалася у Володимира Зеленського немає. Якщо він розпустить Раду і піде на перевибори, то очевидно кожному – монобільшості у нього вже точно не буде. До того ж незрозуміло, кого може набрати безідейний людина, для якого політика – це всього лише гра, реалізація своїх особистих амбіцій.

Віталій Портников пише, тому нікого, крім нових випадкових гравців в команді президент Зеленський не набере. Для того, щоб виправити ситуацію Зеленський повинен перестати робити шоу з політики, перестати набирати випадкових людей у свої лави, а спробувати набрати в команду однодумців. В іншому випадку Зеленському так і доведеться завжди працювати «ліфтом».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України