Авторські статті

Портников: Україна для Кремля – це бунтівні області, які слід повернути в державу

Віталій Портников пояснив на своїй сторінці у «Фейсбук», що в Кремлі Україну продовжують розглядати як бунтівні області, які слід повернути в склад держави. За словами політичного оглядача, саме в цій парадигмі і потрібно розглядати останні заяви Володимира Путіна, який закликав РосСМИ перестати критикувати «братський український народ», повідомляє Голос українською.

Віталій Портников вважає, що Росія не хоче передавати Україні контроль над кордоном. Москва не бажає, щоб Захід виділяв Києву кошти на відбудову Донбасу. РФ не хоче бачити Україну в складі NATO. Втім, Україна не вступила в NATO, Москву теж не влаштовувала. Кремль продовжує розглядати сусідню країну як бунтівні регіони, які слід повернути в склад держави, рано чb пізно.

Саме в цій парадигмі і потрібно розглядати слова Володимира Путіна, який закликав російські ЗМІ не критикувати «братський український народ». Вся справа в тому, що зараз, на думку господаря Кремля, дозріли умови для того, щоб анексувати ще більшу честь української території. Тому Путін не хоче, щоб російські громадяни сприймали як потенційних ворогів своїх «майбутніх співвітчизників».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України