Портников: у Путіна і Медведєва давно зібрані валізи

Ставлеників Кремля ніколи не відрізнялися хоробрістю, мужністю і найголовніше – почуттям власної гідності. Так, екс-президент України Віктор Янукович без довгих роздумів схвалив побиття беззбройних студентів у центрі столиці. Після цього, зціпивши зуби, тримався за насиджене крісло президента і тримав оборону до кінця, а коли прийшло розуміння, що протест вже не зупинити, і доведеться відповідати не тільки за минулі помилки, але й за справжні, то тут же зібрав всі цінні речі і втік в Ростов. Про це у своєму блозі пише публіцист і журналіст Віталій Портников.

Він зазначає, що є ще один прихильники політики Путіна – прем’єр-міністр Македонії Нікола Груєвськи. Він любив організовувати стеження за своїми політично опонентів, був одним з організаторів захоплення парламенту, а потім погрожував з посольства РФ в Скоп’є, що він не зупиниться і піде далі. Але як тільки прийшло розуміння, що треба відповідати за свої злочини, в тому числі корупцію в особливо великих розмірах, від Груєвські не залишилося й сліду, він втік в Будапешт.

За словами Портнікова, патрони, які сидять у Кремлі не сильно відрізняються від своїх «пішаків», тому, як тільки запахне смаленим, і Путін, і Медведєв підхоплять давно зібрані валізи і вирушать куди-небудь в Каракас або ж Хараре.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. портников – ну ты же политическая проститутка… хотя после известного всем видео – уже и не только политическая…. так что заткнись, урод….

  2. Портников! Только такие [пі-пі-пі] как ты собирают чемоданы ,чтоб успеть прыгнуть в очередную койку!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh