Портников: з об’єктивної точки зору Москва сьогодні зацікавлена ​​не в перемозі Вірменії, а в перемозі Азербайджану

Як інформує наш сайт, популярний український політолог і блогер Віталій Портников пише в своїй аналітичній статті для «Букви», якщо судити суто об’єктивно, то Кремль дуже зацікавлений в тому, щоб в конфлікті навколо Нагірного Карабаху перемога була на боці Азербайджану. Тому що в такому випадку Москва зможе в черговий раз підтвердити, що всі ці протести, революції і взагалі будь-які хвилювання, в результаті яких обирається влада, яка не узгоджена з Кремлем, ні до чого хорошого привести не можуть.

Віталій Портников зазначає, Москва це неодноразово доводила під час війни в Грузії, а також після Революції Переваги в Україні, коли відбулося вторгнення на території України і стало причиною окупації Криму, а потім і Донбасу.

Політолог пише, тепер ось виникає відмінний шанс показати, що непокірні вірмени можуть дорого заплатити за те, що підіймають голову і вирішують грати в демократію, не погоджуючи свої дії і плани з Москвою. Кремль досі не може пробачити Вірменії «кольорову революцію», коли до влади прийшла людина, на призначення якого початкового своєї згоди Кремль не давав. Тепер у Москви відмінний шанс показати, що буває, коли є непослух.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh