Авторські статті

Портников: з об’єктивної точки зору Москва сьогодні зацікавлена ​​не в перемозі Вірменії, а в перемозі Азербайджану

Як інформує наш сайт, популярний український політолог і блогер Віталій Портников пише в своїй аналітичній статті для «Букви», якщо судити суто об’єктивно, то Кремль дуже зацікавлений в тому, щоб в конфлікті навколо Нагірного Карабаху перемога була на боці Азербайджану. Тому що в такому випадку Москва зможе в черговий раз підтвердити, що всі ці протести, революції і взагалі будь-які хвилювання, в результаті яких обирається влада, яка не узгоджена з Кремлем, ні до чого хорошого привести не можуть.

Віталій Портников зазначає, Москва це неодноразово доводила під час війни в Грузії, а також після Революції Переваги в Україні, коли відбулося вторгнення на території України і стало причиною окупації Криму, а потім і Донбасу.

Політолог пише, тепер ось виникає відмінний шанс показати, що непокірні вірмени можуть дорого заплатити за те, що підіймають голову і вирішують грати в демократію, не погоджуючи свої дії і плани з Москвою. Кремль досі не може пробачити Вірменії «кольорову революцію», коли до влади прийшла людина, на призначення якого початкового своєї згоди Кремль не давав. Тепер у Москви відмінний шанс показати, що буває, коли є непослух.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України