Портников пояснив, чому США вдалося легко — без втрат — зупинити формування в 500 чоловік на бронетехніки в Сирії

7 лютого в Сирії під Дейр-ез-Зором відбулося перше після закінчення холодної війни пряме бойове зіткнення між американськими і російськими збройними силами.

Для останніх це битва закінчилося блискавичним і розгромною поразкою: за даними учасника бою, втрати склали від 200 до 250 осіб.

Український оглядач Віталій Портніков у бесіді з Newsader розповів Чому Сполученим Штатам вдалося так легко — без втрат зі свого боку — зупинити формування чисельністю 500 осіб на бронетехніці:

“Та того, що Сполучені Штати мають військову міць, з якої не порівнянна військова міць навіть не стільки Російської Федерації, скільки тих сил, які Росія застосовує в якості камуфляжу.

Чому цього не було зроблено раніше? З однієї простої причини: США просто не хотіли, а не тому, що не могли. Вісь ця оманлива річ, яка весь час заводити Путіна і його оточення в нові і нові політичні пастки. Він не може зрозуміти, що з ним не хочуть зв’язуватися не тому, що не можуть і відчувають слабкість, а тому, що не хочуть зайвих жертв і ескалації напруженості, розраховуючи домовитися з допомогою політичних методів.

Це все насправді — на превеликий жаль — діалог з хуліганом. Дворовим хуліганом, роль якого так добре вжилася Росія. Коли люди починають його перестерігати, пояснюючи, що недобре так себе вести, що не треба ображати маленьких і бити скло, він абсолютно щиро думає, що всі ці сильні дорослі люди досить сильні і м’яка язисті, можливо, мають розряди з боксу та інших видів єдиноборств — його боятися, тому що він такий розв’язків язний: захоче — в морду дасть, захоче — заточуванням штрикне. І він починає по відношенню до цих людей вести себе абсолютно, так би мовити, впевнено.

І раптом один з цих людей просто починає його бити. Просто біті. Без всяких вже пояснень і нотацій. І він лежить на підлозі — побитий, закривавлений і не розуміє, що сталося. Тому що його оцінка світу була пов’язана з упевненістю в тому, що сильні люди — слабаки. Це та оцінка світу, яка сьогодні присутня в Кремлі. А сильні люди просто гуманні. І це ті, що не може зрозуміти ні Володимир Путін, ні ті, хто йому радять: сила гуманності набагато сильніше, ніж сила хуліганства. Але в якийсь момент сила гуманності починає проявляти себе інакше, і тоді хуліган виявляється розподіленого і побитим.” – вважає Портников.

Рекомендуємо переглянути: У Мережі з’єднання явилися потужні відеокадри, як ВПС США завдали удару по путінсько-асадовским військам в Сирії

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh