Портников: Ми досі не можемо зрозуміти самого головного – а навіщо, власне, Володимирові Зеленському ця влада, і як він збирається розпорядитися нею

Віталій Портников у статті, опублікованій виданням “Главред“, зазначив, що ми досі так і не можемо зрозуміти самого головного – для чого Володимирові Зеленському, власне, потрібна була влада, і як він планує нею розпоряджатися. Втім, як додає політичний оглядач, можливо, сам глава держави цього теж поки не розуміє, повідомляє replyua.net.

На думку Віталія Портнікова, ми досі так і не можемо зрозуміти самого головного – для чого Володимирові Зеленському потрібна була влада, і як він планує нею розпоряджатися. При цьому не слід виключати і того, що нинішній президент сам ще цього не розуміє.

В даному випадку потрібно враховувати один простий факт – обрання Зеленського главою держави стало несподіванкою як для країни, так і для нього самого. Ні, шостим президентом дійсно повинен бути дива якийсь новий чоловік, оскільки в суспільстві накопичилося роздратування проти політичної еліти. Однак адже необов’язково новим президентом повинен був ставати саме Зеленський – людина, яка ніколи не цікавилася політикою, і не готувався серйозно увійти у владу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh