Авторські статті

Портников: Ми досі не можемо зрозуміти самого головного – а навіщо, власне, Володимирові Зеленському ця влада, і як він збирається розпорядитися нею

Віталій Портников у статті, опублікованій виданням “Главред“, зазначив, що ми досі так і не можемо зрозуміти самого головного – для чого Володимирові Зеленському, власне, потрібна була влада, і як він планує нею розпоряджатися. Втім, як додає політичний оглядач, можливо, сам глава держави цього теж поки не розуміє, повідомляє replyua.net.

На думку Віталія Портнікова, ми досі так і не можемо зрозуміти самого головного – для чого Володимирові Зеленському потрібна була влада, і як він планує нею розпоряджатися. При цьому не слід виключати і того, що нинішній президент сам ще цього не розуміє.

В даному випадку потрібно враховувати один простий факт – обрання Зеленського главою держави стало несподіванкою як для країни, так і для нього самого. Ні, шостим президентом дійсно повинен бути дива якийсь новий чоловік, оскільки в суспільстві накопичилося роздратування проти політичної еліти. Однак адже необов’язково новим президентом повинен був ставати саме Зеленський – людина, яка ніколи не цікавилася політикою, і не готувався серйозно увійти у владу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.